Jak wybrać studia?

Nie wiesz co studiować? Zastanawiasz się jak wybrać studia?
Rozwiąż krótki quiz i wybierz kierunek studiów zgodny ze swoją pasją!

ZAPYTAJ O KIERUNKI oferowane na studiach w Anglii>>>

(Dowiesz się też jakie masz szanse z Twoimi wynikami matur i angielskim.)

Wielu maturzystów zastanawia się nad wyborem kierunku studiów, który zapewni ciekawą i dobrze płatną pracę. Trendy się zmieniają, rodzina naciska, czujecie presję. Wiesz, że najwyższy czas podjąć jakąś decyzję, ale nie chcesz decydować pochopnie.

I dobrze! Wybór studiów to trudna i poważna decyzja. Źle dobrany kierunek zapewni Ci lata frustracji i późniejszą konieczność przebranżowienia się. Właściwy kierunek pozwoli Ci się rozwijać i poznać inspirujących ludzi, którzy mają podobne pasje i marzenia.
 

Właściwie dobrane studia pozwolą Ci pracować w upragnionym zawodzie!

Jakie studia są dla Ciebie odpowiednie? W Internecie znajdziesz wiele testów psychologicznych, które analizując Twoje preferencje i cechy osobowości pomogą Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie. Odpowiedzi te są zazwyczaj bardzo ogólne w stylu „odpowiednia dla Ciebie będzie praca z ludźmi”. Praca z ludźmi? Seriously? Niezbyt pomocne.

 

Naszym celem jest zainspirowanie Cię do znalezienia pasji.

Co lubisz robić? Co daje Ci najwięcej radości? O czym możesz czytać lub rozmawiać godzinami? Zamknij oczy i zastanów się. Daj się ponieść wyobraźni. Właśnie to co jako pierwsze przyszło Ci do głowy jest tym co należy pielęgnować! Bez względu na to jak surrealistyczne i nieosiągalne Ci się to teraz wydaje.

Nadal nie wiesz jaką przyszłość może zapewnić Ci Twoja pasja? Kieruj się przygotowanym przez nas rysunkiem, a na pewno porzucisz wszelkie wątpliwości. W razie gdyby tak się jednak nie stało pamiętaj, że każdego dnia możesz się z nami skontaktować. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci znaleźć odpowiednie studia, które nie tylko zapewnią Ci dobrą przyszłość, ale które będą zgodne z tym co w życiu najważniejsze – z Twoją pasją! <3 

QUIZ poniżej! >>>Chcesz pomocy w wyborze kierunku?
PORADŹ SIĘ>>>

do góry