Stypendia

 


STYPENDIAJakie są rodzaje stypendiów?

Podobnie jak w Polsce wyróżnić można stypendia naukowe, sportowe, socjalne, ale możliwe jest także np. dofinansowanie projektów. Zgłoś się do nas! Nie zwlekaj i aplikuj o student loans, grants, bursaries czy scholarships.


Czy mogę ubiegać się o stypendium?

Yes you can! Wszystko zależy od tego, na jaką uczelnię się wybierasz. Wymagania, które musisz spełnić oraz kwota, którą możesz uzyskać różnią się od siebie na każdym uniwersytecie. Masz jeszcze czas? Zorientuj się, kto doceni Twoje starania i wynagrodzi Ci ciężką pracę włożoną w naukę.


Jakie są realne szanse?

W Anglii zazwyczaj każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, dlatego nie poddawaj się i nie zapominaj, że zawsze warto spróbować. Dowiedz się więcej od naszych studentów, których wysłaliśmy na studia w poprzednich latach. Dołącz do naszej wirtualnej społeczności, śledź wątki i zadawaj nowe pytania. Sprawdź też jakich porad na start udzielają doświadczeni studenci. Jest tam mnóstwo życzliwych osób!


Jak się starać o stypendium?

Napisz do nas! Podeślij nam maila na adres KONTAKT >. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby Ci pomóc. Skontaktujemy się z uczelnią w Twoim imieniu i wykorzystamy zdobyte znajomości. Pamiętaj, że jesteśmy jedną drużyną i Twój sukces jest naszym sukcesem.
 

do góry