Buckinghamshire New University

BUCKINGHAMSHIRE NEW UNIVERSITYCampusy

High Wycombe Campus:

University name Bucks New University
University address High Wycombe Campus
Queen Alexandra Road
High Wycombe
Buckinghamshire
HP11 2JZ
UCAS university code B94
UCAS campus code -

 

Uxbridge Campus:

University name Bucks New University
University address Uxbridge Campus
106 Oxford Road
Uxbridge
UB8 1NA 
UCAS university code B94
UCAS campus code -

Aylesbury Vale Campus:

University name Bucks New University
University address 59 Walton Street
Aylesbury
Buckinghamshire
HP21 7QG
UCAS university code B94
UCAS campus code -

Missenden Abbey:

University name Bucks New University
University address Missenden Abbey Conference Centre
London Road
Great Missenden
Buckinghamshire
HP16 0BD 
UCAS university code B94
UCAS campus code -

 


Chcesz studiować w jednym z najkreatywniejszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii? Marzysz o wzięciu udziału w niezwykłych zajęciach tanecznych, teatralnych i sportowych? Zapoznaj się z ofertą BUCKS!


Nagrody

Buckinghamshire New University otrzymał nagrodę za wyjątkowo dobrze prowadzone kierunki muzyczne i szkolenie studentów na pilotów.


Rankingi

W 2013 roku, według znanego amerykańskiego portalu newsowego, BUCKS zajął 12 miejsce w rankingu na najkreatywniejszą uczelnię Wielkiej Brytanii. Ponadto, w 2015 roku Buckinghamshire New University został ogłoszony najlepszą placówką edukacyjną roku (Student Nursing Times Awards)!


Z czego jest znany

Buckinghamshire University jest znany z szerokiej oferty programów biznesowych i designerskich. Instytucja szczyci się także programami związanymi z pielęgniarstwem, lotnictwem i branżą sportową (piłka nożna), opracowaną we współpracy z UCFB Wembley.


Położenie

Uczelnia znajduje w miejscowości High Wycombe pomiędzy Londynem a Oxfordem. Jest to nieduże miasteczko usytuowane nad brzegiem Tamizy, z którego można dojechać do centrum Londynu pociągiem pendolino w jedyne 30 minut!


Koszty życia

Można tu znaleźć pokoje w niższych cenach (już od 100 funtów tygodniowo) i jednocześnie cieszyć się idyllicznym życiem poza miastem.


Rozrywka

Uniwersytet oferuje niezliczoną ilość warsztatów artystycznych oraz zajęć tanecznych, teatralnych i sportowych. Ponadto, w ostatnim czasie BUCKS zainwestował ponad 100 milionów funtów w najnowocześniejsze wyposażenie swojej placówki. Studenci tej uczelni mają możliwość korzystania z obiektów takich jak: studia dźwięku i fotografii.


Event & Festivals Management

Kurs ten zapewnia studentom wiedzę z zakresu zarządzania festiwalami. Celem tego innowacyjnego kursu jest uzyskanie praktyczniej wiedzy, dlatego też już na pierwszym roku studenci zostają przydzieleni poszczególnym organizacjom charytatywnym, gdzie pomagają organizować wydarzenia i pozyskiwać fundusze. Teoretyczna wiedza z tego zakresu skupia się głównie na poznaniu trendów kształtujących branżę imprez i festiwali, z naciskiem na kluczowe zasady bezpieczeństwa, marketingu, promocji i logistyki. Kurs ten daje ponadto możliwość wzięcia udziału w największych imprezach masowych w UK, takich jak: Reading and Leeds Festival, Glastonbury Festival, Goodwood, UK Festival Awards, London Marathon i Wembley.


International Football Business

Piłka nożna jest wielomiliardowym globalnym przemysłem, który rozwija się dziś szybciej niż PKB zarówno rozwijających się jak i dojrzałych gospodarek rynkowych. Kurs ten został stworzony z myślą o studentach chcących pracować w branży piłkarskiej. Celem tego kierunku jest zrozumienie szerszego globalnego przemysłu piłkarskiego i jego historii, a także współczesnych wyzwań. Kurs ten odkrywa przed swoimi studentami zasady administracyjne, finansowe i marketingowe w perspektywie międzynarodowej, bazując na światowej sławy stowarzyszeniach i klubach członkowskich. 


Air Transport with Commercial Pilot Training

Jest to kurs przeznaczony dla wszystkich pragnących zostać wykwalifikowanym pilotem. Obejmuje on naukę z dziedzin takich jak zarządzanie lotniskiem i liniami lotniczymi oraz przygotowuje do kariery pilota komercyjnego. Program tego ekscytującego kursu pozwala na uzyskanie rozpoznawalnego w Wielkiej Brytanii stopnia z wyróżnieniem, a także zakwalifikowanie się do najważniejszej istniejącej licencji pilota (Airline Transport Pilot Licence).


Każdy student ma prawo do uzyskania 1000 funtów rocznie jeśli:

• Dochód rodziców nie przekracza 25,000 funtów rocznie

• Bucks to twoje 1sze studia licencjackie

• Wybrałeś Bucks jako FIRM choice

• Zaaplikowałeś do SFE o pożyczkę na czesne


BUCKS oferuje także liczne stypendia sportowe. Co więcej, studenci zainteresowani aplikacją na któryś z poniższych kierunków dodatkowo otrzymają redukcję czesnego o 2000 funtów!


BUCKS oferuje zakwaterowanie w 6 różnych akademikach, oferujących różne rodzaje pokoji: Brook Street standard room, Brook Street studio room, Hughenden Park en suite room, Hughenden Park studio room room, Windsor House en suite room, Windsor House studio room. Ceny poszczególnych pokoji wahają się już od £104 do nawet £174 za tydzień. W czynsz wliczone są opłaty za rachunki i Internet.


Do uniwersytetu przynależą dwa kampusy: High Wycombe Campus oraz Uxbridge Campus.
 

do góry