UCFB Wembley

UCFB WEMBLEYPasjonuje Cię sport, piłka nożna, imprezy sportowe? A może psychologia w sporcie, prawo sportowe lub media sportowe? Zapoznaj się z ofertą UCFB!


Nagrody

W 2015 roku UCFB otrzymał nagrodę za najlepszy klub sportowy na prestiżowym MBNA Northwest Football Awards. Była to nagroda za innowacyjność, zaangażowanie oraz lata ciężkiej pracy i poświęcenia.


Rankingi

W październiku 2015 roku, UCFB uzyskał podyplomowe partnerstwa z Real Madrid Graduate School, umożliwiając swoim studentom wzięcie udziału w kilku miesięcznym kursie, podczas którego mają oni możliwość współpracować z legendarnym hiszpańskim klubem piłkarskim.


Z czego jest znany

Uczelnia wyróżnia się edukacją studentów w kierunku biznesu sportowego, przywiązując szczególną wagę do footballu. Dostarcza ona wiele możliwości wolontariatów i płatnych staży (z możliwością stałego zatrudnienia) na obydwu kampusach.


Położenie

Studia na UCFB odbywają się w trzech różnych lokalizacjach – w Londynie, Burnley (godzinę drogi od Liverpool, Manchester i Leeds) oraz w Manchasterze. Wszystkie te miasta pozwalają studentom żyć, uczyć się i pracować w sercu jednego z wiodących europejskich obiektów sportowych.


Koszty życia

Koszty życia w powyższych miastach znacząco się między sobą różnią. Utrzymanie kosztuje najwięcej w Londynie (tutaj za pokój w akademiku zapłacimy minimum £180 tygodniowo). Dla porównania cena pokoju podobnej wielkości w Burnley wyniesie ok. £140 za tydzień.


Rozrywka

UCFB znajduje się w miastach o imponujących możliwościach, niezwykle bogatej kulturze i nowoczesnych obiektach sportowych. Studenci UCFB mogą liczyć na bliską obecność światowej sławy sztuki – festiwale muzyczne, muzea i galerie.


Exercise, Health and Fitness Management

Kurs ten pozwala swoim studentom zrozumieć wpływ ćwiczeń, żywienia oraz zdrowego i aktywnego stylu życia na jego jakość. Celem kursu jest poznanie zasad fizjologii, psychologii, zarządzania, biznesu i wydarzeń sportowych. Dzięki licznym kursom i warsztatom studenci tego kierunku mają możliwość poznać funkcjonalną anatomię człowieka i bioenergetykę ludzkiego ruchu. Kurs ten wyposaża studentów w umiejętności niezbędne do otwarcia własnego ośrodka odnowy biologicznej, spa lub klubu fitness.


Coaching and Performance in Football

Kurs ten rozwija w studentach zarówno praktyczną jak i teoretyczną praktykę trenerską, zapewniając solidne podstawy dotyczące anatomii i fizjologii organizmu. Celem tego kursu jest wykształcenie przyszłych trenerów, którzy pragną pracować w zawodowych klubach sportowych.


Football Business and Finance

Program ten został stworzony z myślą o ambitnych, młodych ludziach, marzących o karierze w branży piłkarskiej. Jeśli zatem jesteś pasjonatem futbolu i roli jaką odgrywa on w życiu milionów ludzi na całym świecie, jesteś odpowiednim kandydatem na ten kierunek. Celem kursu jest przygotowanie studentów do zrozumienia jak finanse wpływają na wydajność piłkarzy oraz jak skuteczność graczy wpływa na finanse w biznesie piłkarskim. Poprzez analizę rachunków i problemów finansowych lokalnych klubów piłkarskich, studenci zrozumieją rolę finansów w zarządzaniu przedsiębiorstwem.


UCFB Wembley oferuje stypendia w wysokości £3500 dla studentów, których dochody rodzinne nie przekraczają £50000 rocznie. UCFB Etihad natomiast oferuje podobne stypenia w wysokości £2000 dla studentów, których dochody rodzinne nie przekraczają £35000 rocznie. Ponadto, uniwersytet oferuje szereg stypendiów naukowych w wysokości £3000 przyznawane najlepszym studentom, na podstawie ich profilu akademickiego i zajęć poza lekcyjnych.


Do uniwersytetu przynależą 2 akademiki, Victoria Hall (Wembley) i Liberty Point (Etihad), znajdujące się w bardzo blisko uczelni. Tygodniowe ceny akademików zaczynają się od £142 w Etihad i £180 w Wembely, w zależności od metraży pokoi). Zakwaterowanie jest przyznawane każdemu studentowi podejmującemu się studiów w trybie full-time.


Do uniwersytetu przynależą 3 kampusy akademickie, podzielone w zależności od poziomu i kierunku studiów. UCFB Wembley Campus znajduje się wewnątrz kultowego stadionu Wembley. Burnley Campus jest usytuowany zaledwie godzinę drogi od miast takich Liverpool, Manchester i Leeds, natomiast nowo otwarty UCFB Etihad Campus znajduje się na stadionie natomiast w Manchesterze. Kampusy te pozwalają studentom żyć , uczyć się i pracować w sercu jednego z wiodących europejskich obiektów sportowych, w oparciu o unikalne środowisko.
 

do góry