• Strona główna
  • »
  • Rekrutacja
  • »
  • KROK 2 - Zarejestruj się w UCAS - brytyjskim systemie składania podań na studia. Utwórz konto używając naszego buzzwordu "studyengland2018".
KROK 2 - Zarejestruj się w UCAS - brytyjskim systemie składania podań na studia. Utwórz konto używając naszego buzzwordu "studyengland2018".

 


KROK 2Zarejestruj się w UCAS - brytyjskim systemie składania podań na studia. Utwórz konto używając naszego buzzwordu "studyengland2018"- to kod, który nas połączy.


Zarejestruj się w systemie UCAS używając naszego buzzwordu: studyengland2018

UWAGA: Jeżeli masz wcześniej założone konto UCAS AS INDIVIDUAL, aby skorzystać z naszej pomocy wystarczy, że połączysz się z nami podając nasz buzzword studyengland2018  

Zmienisz to samodzielnie: po zalogowaniu w opcjach znajdziesz "link your application to your school, college or organisation". Wpisz nasz buzzword: studyengland2018. Gotowe! :)

Pamiętaj nasza pomoc ambasadorów studia w Anglii jest zawsze bezpłatna!

Nie masz konta UCAS?  Zobacz video-tutorial:

Jak założyć konto UCAS do złożenia podania w na studia w Anglii?

 


Jak wypełnić podanie na studia w Anglii w UCAS?

Zobacz nasz tutorial i wypełniaj UCAS krok po kroku. Jeżeli coś nie będzie jasne możesz zapisać podanie i wrócić do wypełniania później. Gdy wszystko wypełnisz napisz do nas - sprawdzimy czy wszystko jest OK i potwierdzimy czy możesz już dokonać opłaty. Następnie wysyłamy Twoje sprawdzone podanie do wybranych uczelni. Na tym etapie - to wszystko! :)

 

do góry