KROK 5 - Z uzyskanych ofert uczelni wybierasz wymarzony kierunek studiów.

KROK 5 - Z uzyskanych ofert uczelni wybierasz wymarzony kierunek studiów.Na oferty uczelni jakie wybrałeś/aś w wysłanym podaniu UCAS odpowiada się w specjalnym systemie "UCAS TRACK"Będziesz mógł/a się do niego zalogować dopiero wtedy kiedy uczelnie otrzymają i sprawdzą Twoje podanie.

Zaloguj się do UCAS TRACK używając Twojego 10-cyfrowego numeru "UCAS PERSONAL ID" oraz hasła z podania UCAS.

Sprawdź czy otrzymałeś/aś wszystkie oferty miejsca od wybranych uczelni. Dopiero wtedy można wybierać. Jak tylko pokażą się wszystkie oferty w prawym górnym rogu będzie też data do kiedy musisz na nie odpowiedzieć. WAŻNE: Musisz wybrać oferty do tej daty, bo inaczej przepadną bezpowrotnie.


Wybierz "FIRM" przy ofercie z uczelni, którą wybierasz jako pierwszą/priorytetową, "INSURANCE" przy drugim wyborze (na wszelki wypadek), a resztę odrzuć przez "DECLINE".


CO DALEJ?

Czekasz na wyniki matur i musisz spełnić w nich wymogi z wybranych ofert. Po otrzymaniu wyników przetłumacz je przysięgle na j.angielski, razem ze świadectwem ukończenia liceum i wyślij skanem, na adres email działu rekrutacji "admissions" Twojej uczelni. Adresu email szukaj na stronie uczelni w "Contact us" albo "About us", czy po prostu przez Google.co.uk i np. wpisując "Bucks New University admissions email". 
Gdy już dokonasz wyboru kierunku i uczelni w UCAS TRACK możesz wypełnić i wysłać wniosek o pożyczkę "Student Finance England". 

do góry