Akademiki

 


AKADEMIKIAkademik czy mieszkanie?

Nie znasz jeszcze nikogo, z kim możesz zamieszkać? Akademik, czyli w wersji brytyjskiej „hall of residence” jest dobrym pomysłem dla tzw. świeżaków. Dzięki temu nie tylko poznasz ciekawych ludzi, ale także podszkolisz język! Skorzystaj z pomocy uniwersytetu jeśli chodzi o zakwaterowanie i zgłoś się do „Accommodation Office”. Wolisz wynająć mieszkanie ze znajomymi? Żaden problem! Masz wolne miejsce? Mnóstwo chętnych możesz znaleźć na naszej grupie na facebooku.


Gdzie szukać?

Możesz na przykład wykorzystać stronę https://www.spareroom.co.uk/ . Nasi studenci ją polecają. Jeśli natomiast zaczynasz studia w Londynie, wybierz bezpieczną i niedrogą wersję w porównaniu z akademikami! Zamieszkaj u „host family” i naucz się języka od rodzimych użytkowników języka. Twoi rodzice też będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Zainteresowałam Cię? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać homestay. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Home Stays/Host Family Accommodation. HFS London HFS London - Host family accommodation is a high quality, competitively priced alternative to staying in a hotel or hostel. By staying in Homestay accommodation you will not only learn more about English culture, but also have an excellent opportunity to practise your English in an authentic environment. For more information visit: http://www.hfslondon.com/


Kiedy aplikować?

Masz potwierdzone miejsce na uczelni? Wspaniale! Teraz pora na zakwaterowanie. Rozpocznij z nami aplikację o pożyczkę i akademik. Napisz do nas na KONTAKT > a my we wszystkim Ci pomożemy! 

do góry