Akademiki na rok 2019

Zakwaterowanie


Solent University można aplikować jak się ma conditional firm choice albo unconditional firm choice.

Więcej o akademiku Solent University >

Uczelnia sama rozsyła maile z informacją o akademikach.


Buckinghamshire New University – można aplikować jak się ma conditional firm choice albo unconditional firm choice.

Więcej o akademiku Buckinghamshire New University >

Uczelnia sama rozsyła maile z informacją o akademikach. Jeśli tego nie zrobi do czerwca należy skontaktować się z nimi podając student ID. 


UCFB – można aplikować jak się ma conditional firm choice, unconditional firm choice, a nawet gdy UCFB jest insurance choice. Należy dać znać UCFB, że wybrało się ich uczelnię jako insurance choice. 

Więcej o akademiku UCFB >


Sunderland University – można aplikować jak się ma confitional firm choice albo unconditional firm choice.

Więcej o akademiku University of Sunderland >


Coventry University – można aplikować jak ma się conditional firm choice albo unconditional firm choice.

Więcej o akademiku Coventry University >


University of Bedfordshire – można aplikować jak się ma unconditional offer w Student Village lub Liberty Park poprzez portal aplikacyjny. 

Więcej o akademiku University of Bedfordshire >


University of South Wales – można aplikować jak się ma conditional firm choice albo unconditional firm choice.

Więcej o akademiku South Wales University >


Nottingham Trent University – można aplikować dwa dni robocze po tym jak się wybrało NTU jako uczelnię firm choice. WAŻNE: If you’re a new UK or EU student at NTU, you can relax because you’re guaranteed a place in one of our University-allocated residences – as long as you book before 31 May.

Więcej o akademiku Nottingham Trent University >


Birkbeck, University of London – można aplikować jak się ma conditional firm choice albo unconditional firm choice:

Więcej o akademiku Birkbeck, University of London >


Middlesex University – można aplikować jak się ma unconditional firm choice:

Więcej o akademiku Middlesex University >


Ulster University – można aplikować jak się ma conditional firm choice albo unconditional firm choice:

Więcej o akademiku Ulster University >


University of Roehampton –  można zaaplikować jak jako firm choice ma się tą uczelnię i należy posiadać  numer Roehampton Student ID.

Więcej o akademiku University of Roehampton>


Northumbria University – można aplikować, jeśli Northumbria jest wyborem firm:

Więcej o akademiku Northumbria University >


Swansea University – żeby móc aplikować o akademik, trzeba mieć Swansea Student Number. Ten numer dostaje każdy, kto ma ofertę od uczelni. W momencie, gdy ktoś ma Unconditional Offer, to uczelnia sama wysyła info o akademikach. Miejsce będzie zagwarantowane, jak student będzie miał wybrany firm choice, zaaplikuje przed 30 czerwca i spełni warunki.

Więcej o akademiku Swansea University >


ICMP – współpracuje z agencjami pośredniczącymi.

Więcej o agencji Unite Students >

 

Więcej o agencji Dutch & Dutch >

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020