Brexit, a studia w Wielkiej Brytanii – czy coś się zmieniło?


BREXIT – keep calm and study in the UK 🙂


Mamy dla Was świetną wiadomość! Nabór na studia w UK możliwy! Możesz zacząć studia w lipcu korzystając z 100% finansowania czesnego przez rząd Wielkiej Brytanii. Ale musisz działać szybko! To jest ograniczona oferta jedynego universytetu w Wielkiej Brytanii, który dał radę! Napisz do nas! Wszystko wyjaśnimy!


You are safe and can study for 5 or even 6 years (with placement year option!
Rząd Wielkiej Brytanii potwierdza 100% finansowania dla osób, które rozpoczynają studia w roku akademickim 2020/2021  (tzn. przed wrześniem 2021!) Od września w nowym roku akadmeickim 2021/2022 to już przestaje być dostępne dla studentów z Unii Europejskiej!


Co to dla Ciebie oznacza? Jeśli rozpoczniesz studia w roku akademickim (2020/2021) masz gwarancję rządu brytyjskiego, że dostaniesz pożyczkę studencką na 4 lata studiów licencjackich i 1 rok na studia magisterskie (studia magisterskie w UK trwają 12 miesięcy). Zaczynając studia w lipcu 2021 nabywasz prawa do pożyczki studenckiej, gdyż prawo w Wielkiej Brytanii nie działa wstecz!

Pożyczka studencka >>  po 30 latach od ukończenia studiów, bez względu ile z tej pożyczki masz spłacone wszystko zostaje umorzone!  Zbyt piękne aby było prawdziwe? Sprawdź >>
Oczywiście serdecznie życzymy Tobie spłacania pożyczki studenckiej w Wielkiej Brytanii bo to oznacza, że dobrze zarabiasz! A przecież po to jedziesz na studia do Anglii aby dobrze zarabiać i dobrze żyć na poziomie o jakim marzysz 🙂 Przeprowadzka do Wielkiej Brytani jest dla Ciebie możliwa! YES, YOU CAN!

studia w Anglii a brexitAutor: Banksy


Chcesz złożyć podanie?  YES, YOU CAN!

Mimo, że deadline minął 15.01.2020, nadal możesz złożyć podanie na studia w Anglii do 30.06.2021. Nie zwlekaj! Studiuj w Anglii! Czeka tam na Ciebie zupełnie inny świat edukacji i bezstresowych studiów, skutecznego zdobywania praktycznej, aktualnej wiedzy i zaskakująco przyjemnej nauki za granicą! Pamiętaj korzystasz z brytyjskiej edukacji ocenianej jako najlepsza na świecie!

 • Studiujesz metodą projektu, zajęcia akademickie 9-20h/ w tygodniu.
 • Independent study ponieważ: Zero zakuwania – praktyczne zajęcia w międzynarodowych grupach – zdobywasz cenne umiejętności w perspektywie globalnej.
 • Zero stresu! Przyjazne relacje z wykładowcami- jesteście na „ty” i wszyscy troszczą się o Twój udany start kariery.
 • Płatne roczne staże po drugim roku. Zdobywasz bezcenne doświadczenie pracując i zarabiając.
 • Po 3 latach jesteś osobą dwujęzyczną, a Twoja nauka w Anglii będzie potwierdzona dyplomem cenionym na całym świecie!
 • Studiujesz, pracujesz, masz niezależność finansową i jeszcze odkładasz sobie pieniądze na własne wydatki i podróże. Stać Cię na podróżowanie, a ceny lotów z Wielkiej Brytanii zaskakują rewelacyjnymi ofertami. Studenci latają w miejsca swoich marzeń.
 • Ty też możesz tam być i studiować swój wymarzony kierunek już niedługo!
 • Czeka na Ciebie wielka przygoda, międzynarodowa kariera gdzie zechcesz i fajne życie. Why not?? 🙂

JAKIE KIERUNKI STUDIÓW SĄ DOSTĘPNE W OFERCIE JULY INTAKE LAST MINUTE? >>


Pamiętaj, że nasza pomoc jest zawsze całkowicie bezpłatna – nie ma tu żadnych haczyków! 🙂 Po prostu zacznij działać!

 •  Załóż konto na naszej stronie– uzyskasz dostęp do wszystkich tutoriali! Dlatego warto! 🙂
 • Jakie kierunek wybrać? Napisz do nas maila za pomocą formularza w zakładce kontakt.
 • Zaglądaj na naszego Facebooka– będziesz na bieżąco! Zapraszamy co sobota studentów z UK na wieczorne sesje Live. YES YOU CAN:)

POCZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT BREXIT >>


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021