Brexit, a studia w Wielkiej Brytanii – czy coś się zmieni?


BREXITkeep calm and study in the UK 🙂


Mamy dla Was świetną wiadomość! Nie musicie obawiać się Brexitu! Nie dotyczy on maturzystów z roku 2019! Jej Wysokość Królowa zlitowała się nad waszym stresem i rozkazała co następuje:


Rząd Wielkiej Brytanii potwierdza 100% finansowania dla osób, które rozpoczynają studia w roku 2019.
You are safe and can study for 4 years!


Co to dla Was oznacza? Jeśli rozpoczniecie studia w roku akademickim (2019) macie gwarancje rządu brytyjskiego, że dostaniecie pożyczkę studencką na 4 lata studiów bez względu to co dalej stanie się z Brexitem. Wszelkie późniejsze zmiany was nie dotyczą, gdyż prawo w Wielkiej Brytanii nie działa wstecz! Pożyczka studencka >> może być umorzona po 30 latach od ukończenia studiów. Uff! Lucky you!

studia w Anglii a brexitAutor: Banksy
Za bardzo nie daj się straszyć Brexitem bo nawet jeżeli do niego kiedyś dojdzie to dla studentów raczej nic się nie zmieni. Porównaj Norwegię: nie jest w Unii Europejskiej a można tam studiować bez problemu i bez wiz.


Great news! Chcesz złożyć podanie?
YES YOU CAN! Nadal możesz mimo, że pierwszy deadline minął 15.01.2019 możesz złożyć podanie do 30.06.2019. Nie zwlekaj! Studiuj w Anglii! Czeka tam na Ciebie zupełnie inny świat bezstresowych studiów, skutecznego zdobywania praktycznej, aktualnej wiedzy i zaskakująco przyjemnej nauki za granicą!
Pamiętaj korzystasz z brytyjskiej edukacji

  • Studia metodą projektu-2-3 dni zajęć akademickich w tygodniu (9-18h/week)
  • Independent study. Zero zakuwania – praktyczne zajęcia w międzynarodowych grupach – zdobywasz cenne umiejętności w perspektywie globalnej.
  • Zero stresu! Przyjazne relacje z wykładowcami- jesteście na „ty” i wszyscy troszczą się o Twój udany start kariery.
  • Płatne roczne staże po drugim roku. Zdobywasz bezcenne doświadczenie pracując i zarabiając.
  • Po 3 latach jesteś osobą dwujęzyczną a Twoja nauka w Anglii będzie potwierdzona dyplomem cenionym na całym świecie!
  • Studiujesz, pracujesz, masz niezależność finansową i jeszcze odkładasz. sobie pieniądze na własne wydatki i podróże. Stać cie na podróżowanie a ceny lotów z Wielkiej Brytanii zaskakują rewelacyjnymi ofertami. Studenci latają w miejsca marzeń. Podróże kształcą i kształtują.
  • Ty też możesz tam być i studiować swój wymarzony kierunek już niedługo!
  • Czeka na Ciebie wielka przygoda, międzynarodowa kariera gdzie zechcesz i fajne życie.
  • Why not?? 🙂


Pamiętaj, że nasza pomoc jest zawsze całkowicie bezpłatna – nie ma tu żadnych haczyków! 🙂 Po prostu zacznij działać!

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020