2021 JANUARY | MSc Applied AI and data science


Chcesz rozpocząć karierę w jednej z najbardziej fascynujących i poszukiwanych dziedzin AI (sztucznej inteligencji) i nauki o danych? Korzystając z podejść skoncentrowanych na uczniu i opartych na praktyce, studia magisterskie Applied AI and Data Science zapewnią Ci wiedzę zawierającą standardowe umiejętności branżowe i technologię. To wszystko otworzy Ci drzwi do szerokiego zakresu kariery. Ten zupełnie nowy podyplomowy kierunek został zaprojektowany w celu zwiększenia liczby ekspertów AI i Data Science na rynku brytyjskim przy wsparciu OfS i partnerów przemysłowych, w tym Barter For Things Ltd, 451 Research i University Hospital Southampton. Ten kierunek jest również odpowiedni dla osób, które mogą nie mieć wykształcenia akademickiego w dziedzinie informatyki lub STEM, ale chcą rozpocząć nową karierę w dziedzinie sztucznej inteligencji i nauki o danych. Niedawny wzrost i rozwój w dziedzinie sztucznej inteligencji i nauki o danych przynosi światu znaczące korzyści społeczne, gospodarcze i zdrowotne. Korzystając z technik sztucznej inteligencji i nauki o danych, maszyny cyfrowe mogą analizować i uczyć się na podstawie dużych zbiorów danych oraz odkrywać bardziej wydajne sposoby wykonywania złożonych zadań i podejmowania inteligentnych decyzji z dużo większą dokładnością i szybkością niż ludzie. Automatyzacja rutynowych lub przyziemnych zadań jest również dużą cechą AI. To napędza globalną gospodarkę poprzez transformację modeli biznesowych we wszystkich sektorach, takich jak: opieka zdrowotna, nauka, finanse, bankowość, sprzedaż, marketing, produkcja, inżynieria, budownictwo, podróże, wypoczynek, hotelarstwo, monitorowanie środowiska, transport i logistyka. Aplikacje obsługujące sztuczną inteligencję stały się już integralną częścią naszego życia. Kiedy rozmawiasz z Siri lub wchodzisz w interakcję z Cortaną, za nimi działają algorytmy AI i Data Science. Inne ekscytujące zastosowania obejmują diagnostykę medyczną, rozpoznawanie i syntezę mowy, robotykę, pojazdy autonomiczne, prognozowanie cen akcji, chatboty, przetwarzanie języka naturalnego i tłumaczenie języka. Obecnie sztuczna inteligencja jest również wykorzystywana do badań nad terapiami i szczepionkami COVID19. Ten kierunek oferuje również 36 stypendiów (po 10000 funtów każde) w ramach inicjatywy finansującej Office for Students (OfS) o wartości 13 milionów funtów ( #JoinYourAIFuture ) i możliwości zatrudnienia w celu zwiększenia wykwalifikowanej siły roboczej i różnorodności w dziedzinie sztucznej inteligencji i nauki o danych. Stypendia są dostępne głównie dla studentów płci żeńskiej, czarnej i niepełnosprawnych.


Best Gadgets a Data Science Student Must Own


What does this course lead to?


This industry-focused and practical course will give you the skills and knowledge to enter a variety of in demand roles including;

  • Applied AI Developer
  • Data Analyst Engineer
  • Data Scientist
  • Data Mining Engineer
  • Machine Learning Engineer
  • Business Analyst
  • Data Analyst
  • Digital Marketing Analyst

You could also look into starting up a new tech business, or explore interdisciplinary opportunities by augmenting your first-degree knowledge and experience with AI and Data Science


Who is this course for?


This conversion Masters course is specifically designed for those who want to learn practical skills to apply AI and Data Science techniques to solve real-world problems.

The course does not require any prior technical knowledge. Therefore, the course is equally suitable for applicants who do not have any computer science or STEM background, but wish to either start a new career in AI and Data Science or enrich their own areas with AI and Data Science expertise.


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021