2021 JULY | CU | Foundation Year Accounting & Finance |


OPIS KIERUNKU-możliwość 100% finansowania czesnego


Nasze kierunki Foundation Year oferują wprowadzenie do wybranego przedmiotu i stanowią idealną drogę do zdobycia kwalifikacji na poziomie studiów wyższych, pomagając w rozwijaniu niezbędnych umiejętności do dalszej nauki. Ponieważ rachunkowość i finanse odgrywają integralną rolę w działalności gospodarczej, wykwalifikowani księgowi są bardzo potrzebni na całym świecie.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w branży finansowej ten kierunek studiów ma na celu dostarczenie podstawowej wiedzy i umiejętności z zakresu zasad matematycznych i biznesowych, a także teorii i koncepcji związanych z ryzykiem inwestycyjnym i etyką zawodową.


INFORMACJA O KIERUNKU


Umiejętności akademickie w zakresie rachunkowości i finansów

W tym roku zaczynasz od wyznaczania celów akademickich, abyś mógł zaplanować swój rozwój osobisty w trakcie kursu. Zostaniesz zapoznany z szeregiem umiejętności, które pomogą Ci w trakcie programu i dalszych studiów, takich jak krytyczne myślenie, planowanie i zarządzanie zasobami oraz umiejętności interpersonalne.

Ponadto zdobywasz kluczowe umiejętności, takie jak biegłość cyfrowa w Microsoft Office (Excel, PowerPoint itp.), praca zespołowa, komunikacja, planowanie i wiele innych. Będziemy również omawiać plagiat, odniesienia i umiejętności zawodowe w całym module, dzięki czemu otrzymasz dokładne szkolenie na poziomie akademickim.

Rachunkowość i arkusze kalkulacyjne

W tym module zapoznasz się z podstawami rachunkowości i finansów. Będziesz badać i krytycznie oceniać różne strumienie księgowości, takie jak konta partnerskie, konta kontrolne, konta jednoosobowe i systemy księgowe. Wprowadzamy profesjonalne oprogramowanie od offsetu, dzięki czemu pod koniec czteroletniego stopnia jesteś bardzo biegły w programach standardowych. Aby ugruntować twoje zrozumienie, testujemy Twoją wiedzę poprzez studia przypadków skupione wokół oprogramowania arkusza kalkulacyjnego.

Inwestycje i ryzyko

Inwestycje i ryzyko to sektor specjalistyczny w dziedzinie finansów, ale jest dyscypliną wymaganą w każdym biznesie. W tym module informacyjnym zrozumiesz wpływ makro i mikrośrodowisk na inwestycje i zwroty, a także niuanse etycznie i społecznie odpowiedzialnych inwestycji. Poznając nowoczesne i ekscytujące analizy przypadków, dowiesz się o klasie aktywów, opakowanych produktach inwestycyjnych i alokacji aktywów.

W tym module zapoznamy Cię z pojęciem samodzielnej pracy, dumą ze swojej pracy i zdobyciem zaufania do podejmowania świadomych decyzji.

Koszty, dochody i etyka zawodowa

Moduł ten koncentruje się na zastosowaniu podstawowych pojęć dotyczących księgowych, w tym etyki, kosztów i przychodów. W ramach przygotowań do przejścia na nasz kurs, moduł ten uczy Cię etycznej strony rachunkowości, takiej jak postanowienia dotyczące dylematów etycznych i kwestii prawnych w kontaktach z klientami. Ponadto przyjrzysz się bliżej metodom i zachowaniom w zakresie kalkulacji kosztów w zawodzie księgowym. Na tym etapie jesteś w stanie krytycznie analizować dane i informacje, a będziesz musiał wykonać test, aby potwierdzić swoje kompetencje w tym temacie.

Po pomyślnym ukończeniu tego kierunku studiów będziesz mógł przejść do pierwszego roku studiów wyższych. Tytuł BA (Hons) Degree.


Why choose this course?


Facilities 

Located on the Coventry University campus, you will have access to our Library & Learning Services (LLS), fully equipped seminar rooms and impressive IT suites. Plus, you can take advantage of reading rights in Coventry University’s Lanchester Library, make use of sport centre facilities and receive full membership to Coventry University Students’ Union (CUSU).

Staff

This course has been developed and is taught by practising professionals and industry experts. Our academics bring a wealth of expertise to the classroom with many continuing to undertake research and other projects alongside teaching, meaning our students gain a well-rounded and relevant teaching experience.

Practical Experience

Throughout your studies, you will find that the course is underpinned with practical elements.


Career prospects


If you successfully pass a Foundation Year, you will be guaranteed a place on the Professional Accounting BA (Hons) Degree at CU Coventry, subject to meeting specific entrance criteria.

The strength of the course lies in preparing students, who choose not to take a more traditional route into business, for progression on to a related degree course within CU or at other institutions.


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021