2021 APRIL/ JUNE | Applied Biosciences Foundation Year


Opis kierunku


Jest to idealny kierunek, jeśli chcesz uzyskać okres przygotowawczy do nauki przed przejściem na stopień naukowy z różnych dziedzin zdrowia i opieki. Niezbędne umiejętności akademickie są częścią wszystkich prac mających na celu zapewnienie doskonałości w przyszłej nauce. Ten kurs podstawowy jest również przydatny, jeśli masz akademickie umiejętności, aby odnieść sukces na studiach na poziomie studiów, ale nie masz odpowiedniej wiedzy na temat danego przedmiotu. Pomyślne ukończenie wszystkich modułów w tym kierunku oznacza, że możesz przejść do roku pierwszego wybranego stopnia.


Informację o kierunku


Kurs ma na celu dostarczenie umiejętności i wiedzy istotnych dla udanego rozwoju na poziomie zdrowia, pracy socjalnej lub nauki. Stwarza również podstawy do Twojej podróży do zatrudnienia, stwarzając możliwości rozwoju zawodowego i akademickiego.

Moduły na kierunku:

  • Anatomia i fizjologia
  • Chemia
  • Mikro- biologia
  • Zdrowie i choroby

Dlaczego ten kurs


Udogodnienia

Znajdując się na terenie kampusu Uniwersytetu Coventry, będziesz miał dostęp do naszych usług bibliotecznych i edukacyjnych, w pełni wyposażonych sal seminaryjnych i imponujących apartamentów IT. Nasze laboratoria są wyposażone w standardowe urządzenia przemysłowe, dzięki czemu można się uczyć korzystania z tego samego sprzętu, co wielu specjalistów z branży. Dodatkowo możesz skorzystać z prawa do czytania w Bibliotece Lanchester w Coventry University, skorzystać z obiektów centrum sportowego i otrzymać pełne członkostwo w Coventry University Students’’s Union (CUSU).

Kadra akademicka

Kurs został opracowany i jest prowadzony przez praktykujących specjalistów i ekspertów z branży. Nasi nauczyciele akademiccy wnoszą do klasy bogactwo wiedzy specjalistycznej, a wielu z nich kontynuuje badania i inne projekty obok nauczania, co oznacza, że nasi uczniowie zdobywają wszechstronne i odpowiednie doświadczenie w nauczaniu.

Doświadczenie w praktyce

W trakcie studiów okaże się, że kurs jest poparty praktycznymi elementami.


Perspektywy


Progres

Jeśli pomyślnie przejdziesz rok podstawowy, masz zagwarantowane miejsce na odpowiednim kursie w CU Coventry, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów wstępnych, w tym:

Atutem kursu jest przygotowanie studentów do dalszych studiów, umocnienie podstawowych zasad zdrowia i nauki gotowych do poszerzenia tej wiedzy na poziomie studiów.


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021