Budownictwo

Studiuj inżynierię lądową i zastosuj jej technologie do najbardziej złożonych problemów społecznych. Z tym stopniem z Chelmsford będziesz praktyczny, będzie na miejscu i będzie zajmował się praktycznymi ćwiczeniami podczas naszych specjalistycznych warsztatów. Zdobądź kask na tygodniowy projekt budowlany w rzeczywistych warunkach na miejscu i zdobądź dalsze doświadczenie w roku stażu. Kurs akredytowany przez Wspólną Radę Moderatorów działającą w imieniu instytucji inżynieryjnych dla Engineering Council UK, prowadzi do uzyskania statusu Chartered Engineer.

Inżynieria lądowa zmienia nasz świat – od budynków i transportu po środowisko i ochronę ludności. Obejmuje wszystko, od kreatywnych koncepcji po budowę fizyczną i utrzymanie.

Projektowanie i budowanie konstrukcji, takich jak mosty, drogi, lotniska i ochrona przeciwpowodziowa wymaga wysokiego poziomu umiejętności technicznych. Nasz kurs nauczy Cię kompetentnego, odpowiedzialnego, etycznego i bezpiecznego podejścia do projektów inżynieryjnych.

Już teraz interesujesz się matematyką, projektowaniem i budową. Będziesz chciał odkryć swoją kreatywność i zdawać sobie sprawę z palących globalnych problemów, takich jak przeludnienie i zmiany klimatu. W Anglii Ruskin dowiesz się o zdrowiu i bezpieczeństwie, zrównoważonym rozwoju oraz zagadnieniach środowiskowych w kontekście inżynierii lądowej.

Inżynierowie pracują w praktyce zawodowej, doradzając klientom. Dlatego nauczysz się szeregu zbywalnych umiejętności, w tym jak zarządzać projektami i umowami; Statystyka; techniki zarządzania; i zasady IT. Staniesz się kreatywnym narzędziem do rozwiązywania problemów i pewnym siebie komunikatorem, który będzie w stanie pracować dobrze niezależnie i w zespole.

Nasze obiekty są idealnymi miejscami do testowania i badania różnych materiałów i projektów. Będziesz pracował w specjalistycznych laboratoriach zajmujących się geotechniką, hydrauliką, konstrukcjami, materiałami inżynierskimi i testowaniem betonu. W pierwszym roku będziesz uczestniczyć w Constructionarium, tygodniowym kursie terenowym i zbudować prawdziwie kultową konstrukcję (tylko trochę mniejszą niż oryginał). Będziesz także chodzić na wizyty w witrynie i wysłuchiwać gościnnych wykładowców z branży. Możesz nawet poprawić swoje umiejętności i CV, wykonując rok praktyki zawodowej.

Oferujemy również nasze Constructionarium, które jest tygodniowym doświadczeniem budowlanym.

Ten kurs BEng różni się od naszej inżynierii lądowej (z wyróżnieniem), ponieważ zagłębia się w teorię inżynierii lądowej i obejmuje więcej matematyki. Prowadzi to do uzyskania statusu inżyniera dyplomowanego (CEng).

Stopień ten jest akredytowany jako:

1. w pełni zaspokajający bazę edukacyjną dla Incorporated Engineer (IEng).

2. częściowo spełniające wymogi edukacyjne dla dyplomowanego inżyniera (CEng). Aby ukończyć bazę edukacyjną dla CEng, niezbędny będzie program akredytowanego kształcenia ustawicznego.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/civil-engineering-beng-hons-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023