2021 APRIL/ JUNE | Business Foundation Year


Opis kierunku


Kierunek Business Foundation wprowadzi studentów w świat biznesu, koncentrując się na aspektach zarządzania, komunikacji biznesowej i marketingu w kontekście globalnym. Kurs ten stwarza uczniom możliwość rozwijania kluczowych umiejętności biznesowych i wprowadzania teorii, zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych, w życie w rzeczywistych scenariuszach i przygotowania ich do studiów na poziomie licencjackim.

Kierunek umożliwia uczniom, którzy pomyślnie zdadzą rok, automatyczne przejście na jeden z następujących stopni licencjackich: zarządzanie i przywództwo, marketing i public relations lub zarządzanie turystyką i hotelarstwem. Studenci mogą również przejść do innych stopni biznesowych w ramach grupy uniwersyteckiej.

W CU Coventry koncentrujemy się na prowadzeniu naszych uczniów aż do zatrudnienia, dedykowanego, jedno-miejscowego działu Careers Zone. Oprócz sprawdzonych, tradycyjnych metod, studenci korzystają również z nieocenionych informacji od doświadczonych przedsiębiorców i profesjonalistów.


Inforamację o kierunku


Komunikacja w biznesie

Moduł ten bada zastosowanie komunikacji w biznesie za pomocą różnych metod. Jesteś zobowiązany do podjęcia szeregu praktycznych działań, takich jak odgrywanie ról, w różnych środowiskach organizacyjnych i kulturowych oraz zbadanie relacji między kierownictwem a pracownikami. Przeprowadzisz również szczegółowe badania komunikacji, używając analizowanych teorii i badając kluczowe narzędzia komunikacji zarządzania. Wreszcie, możesz zidentyfikować swój własny, osobisty styl uczenia się i mieć możliwość rozwijania tych umiejętności w środowisku wspierającym i wrażliwym kulturowo.

Zarządzanie w biznesie

Moduł ten ma na celu zapoznanie Cię z umiejętnościami wymaganymi przez menedżerów i liderów biznesu. Dokonasz analiz, dlaczego posiadanie skutecznego menedżera ma kluczowe znaczenie dla sukcesu organizacji. Zidentyfikujesz udane cechy menedżera i podkreślisz, w jaki sposób przyczyniają się one do rozwoju spójnej i produktywnej siły roboczej. Zachęcamy również do rozwijania i udoskonalania własnych cech zarządzania, gdy spojrzysz na odpowiednie teorie, takie jak motywacja, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów. Będziesz mógł przećwiczyć szereg działań związanych z zarządzaniem i poznać kompetencje niezbędne do skutecznego zarządzania biznesem.

Marketing w biznesie

Rola marketingu w organizacji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w każdej firmie. Moduł ten rozwija Twoje zrozumienie kluczowych zasad marketingu i tego, jak przyczyniają się one do osiągnięcia celów biznesowych. Marketing to dynamiczny i ekscytujący obszar działalności, a do końca tego modułu poznasz rolę badań marketingowych, skutecznego planowania i rozwoju podstawowego narzędzia – marketingu mix. Będziesz także ćwiczyć zdobyte umiejętności analityczne i oceniać kluczowe, współczesne techniki i ich praktyczne zastosowania w środowisku biznesowym.

Biznes Globalny

W dzisiejszym wysoce konkurencyjnym środowisku coraz większa liczba małych i średnich firm angażuje się na arenie międzynarodowej i oczekuje się, że tendencja ta utrzyma się z powodu globalizacji światowej gospodarki, rynków i wzmożonej konkurencji międzynarodowej.

Studenci będą badać rosnące znaczenie globalnego biznesu w XXI wieku i rozważyć szereg działań operacyjnych i ich współzależnych ról oraz wpływać na szerszą strategię organizacji, która chce handlować na arenie międzynarodowej. Moduł obejmie zasady handlu międzynarodowego i globalnego biznesu oraz wyzwania stojące przed organizacjami, różnicami kulturowymi, etyką i logistyką z punktu widzenia osiągnięcia celów operacyjnych i strategicznych.


Dlaczego wybrać ten kierunek?


Udogodnienia

Znajdując się na terenie kampusu Uniwersytetu Coventry, będziesz miał dostęp do naszych usług bibliotecznych i edukacyjnych (LLS), w pełni wyposażonych sal seminaryjnych i imponujących apartamentów IT. Dodatkowo możesz skorzystać z prawa do czytania w Bibliotece Lanchester w Coventry University, skorzystać z obiektów centrum sportowego i otrzymać pełne członkostwo w Coventry University Students’’s Union (CUSU).

Kadra

Kierunek został opracowany i jest prowadzony przez praktykujących specjalistów i ekspertów z branży. Nasi nauczyciele akademiccy wnoszą do klasy bogactwo wiedzy specjalistycznej, a wielu z nich kontynuuje badania i inne projekty obok nauczania, co oznacza, że nasi uczniowie zdobywają wszechstronne i odpowiednie doświadczenie w nauczaniu.

Doświadczenie praktyczne

W trakcie studiów okaże się, że kierunek jest poparty praktycznymi elementami.


Perspektywy kariery


Jeśli pomyślnie przejdziesz swój rok podstawowy, będziesz mieć zagwarantowane miejsce na kursie z wyróżnieniem w CU Coventry, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów wstępnych.

Siła kierunku polega na przygotowaniu studentów, którzy obecnie nie chcą lub nie mogą podążać bardziej tradycyjną drogą do zawodu biznesowego, do przejścia na odpowiedni kurs w CU lub w innych instytucjach.

Jednak kierunek nie jest przeznaczony wyłącznie dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w biznesie. Zdobyta wiedza i umiejętności wynikające z ukończenia kursu są łatwo przenoszone na szereg kursów, takich jak:

  • Biznes i prawo
  • Zarządzanie
  • Marketing & PR
  • Zarządzanie turystyką i hotelarstwem

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021