Business Foundation Year


Opis kierunku


Ten kierunek ma na celu stworzenie solidnych podstaw do budowania kariery w zarządzaniu. Poznasz wszystkie kluczowe elementy udanego przywództwa, a także niezbędną wiedzę na temat ogólnych operacji biznesowych w kraju i na świecie. Kurs umożliwia uczniom, którzy pomyślnie zdadzą egzamin, automatyczne przejście na studia licencjackie Business Management & Leadership BA (Hons) Degree w CU Scarborough. Ta kwalifikacja ma na celu zaspokojenie potrzeb tych, którzy chcą studiować w ekscytującej dziedzinie biznesu i zarządzania.

W CU Scarborough koncentrujemy się na doprowadzeniu naszych uczniów aż do zatrudnienia, za pośrednictwem naszego działu Karier i Zatrudnienia. Oprócz sprawdzonych, tradycyjnych metod, studenci korzystają również z nieocenionych informacji od doświadczonych przedsiębiorców i profesjonalistów.


Informacje o kierunku


Komunikacja w biznesie
Moduł ten zajmuje się zastosowaniem komunikacji w biznesie za pomocą różnych metod. Jesteś zobowiązany do podjęcia szeregu praktycznych działań, takich jak odgrywanie ról, w różnych środowiskach organizacyjnych i kulturowych oraz zbadanie relacji między kierownictwem a pracownikami. Przeprowadzisz również szczegółowe badania komunikacji, używając analizowanych teorii i badając kluczowe narzędzia komunikacji zarządzania. Wreszcie, możesz zidentyfikować swój własny, osobisty styl uczenia się i mieć możliwość rozwijania tych umiejętności w środowisku wspierającym i wrażliwym kulturowo.


Umiejętności zarządzania

Moduł ten ma na celu zapoznanie Cię z umiejętnościami wymaganymi przez menedżerów i liderów biznesu. Przeanalizujesz analitycznie, dlaczego posiadanie skutecznego menedżera ma kluczowe znaczenie dla sukcesu organizacji. Zidentyfikujesz udane cechy menedżera i podkreślisz, w jaki sposób przyczyniają się one do rozwoju spójnej i produktywnej siły roboczej. Zachęcamy również do rozwijania i udoskonalania własnych cech zarządzania, gdy spojrzysz na odpowiednie teorie, takie jak motywacja, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów. Będziesz mógł przećwiczyć szereg działań związanych z zarządzaniem i poznać kompetencje niezbędne do skutecznego zarządzania biznesem.


Marketing w biznesie
Rola marketingu w organizacji ma kluczowe znaczenie dla sukcesu w każdej firmie. Moduł ten rozwija twoje zrozumienie kluczowych zasad marketingu i tego, jak przyczyniają się one do osiągnięcia celów biznesowych. Marketing to dynamiczny, dynamiczny i ekscytujący obszar działalności, a do końca tego modułu poznasz rolę badań marketingowych, skutecznego planowania i rozwoju podstawowego narzędzia – marketingu mix. Będziesz także ćwiczyć zdobyte umiejętności analityczne i oceniać kluczowe, współczesne techniki i ich praktyczne zastosowania w środowisku biznesowym.


Biznes Globalny
W dzisiejszym wysoce konkurencyjnym środowisku coraz większa liczba małych i średnich firm angażuje się na arenie międzynarodowej i oczekuje się, że trend ten będzie kontynuowany z powodu globalizacji światowej gospodarki, rynków i wzmożonej konkurencji międzynarodowej.

Studenci będą badać rosnące znaczenie globalnego biznesu w XXI wieku i rozważyć szereg działań operacyjnych i ich współzależnych ról oraz wpływać na szerszą strategię organizacji, która chce handlować na arenie międzynarodowej. Moduł obejmie zasady handlu międzynarodowego i globalnego biznesu oraz wyzwania stojące przed organizacjami, różnicami kulturowymi, etyką i logistyką z punktu widzenia osiągnięcia celów operacyjnych i strategicznych.


Dlaczego ten kierunek?


Udogodnienia
Zinwestowaliśmy 14 milionów funtów na nowy budynek kampusu. Jest to specjalnie zaprojektowany, najnowocześniejszy obiekt, który jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Wielkiej Brytanii. Obejmuje bibliotekę, zestawy IT, pozorny sąd prawa, laboratoria inżynieryjne i naukowe, kawiarnię i wiele przestrzeni do nauki indywidualnej i grupowej. Obok nas znajduje się nowa wioska wypoczynkowa Scarborough. Kompleks obejmuje olimpijski basen, halę sportową, salę fitness, boiska do wszystkich warunków pogodowych i nowe boisko do piłki nożnej Scarborough Athletic.

Kadra

Kierunek został opracowany i jest prowadzony przez praktykujących specjalistów i ekspertów z branży. Nasi nauczyciele akademiccy wnoszą do klasy bogactwo wiedzy specjalistycznej, a wielu z nich kontynuuje badania i inne projekty obok nauczania, co oznacza, że nasi uczniowie zdobywają wszechstronne i odpowiednie doświadczenie w nauczaniu.


100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021