2021 JANUARY | BSc (Hons) Economics and Finance


Zdobycie wykształcenia z zakresu ekonomii i finansów może prowadzić do prawdziwej różnorodności karier, od bankowości inwestycyjnej i doradztwa w zakresie zarządzania po wyższe stanowiska finansowe w organizacjach międzynarodowych. Dyplom licencjata z ekonomii i finansów na Uniwersytecie Swansea cieszy się doskonałą reputacją. Powyższy kierunek wyłoniła absolwentów, którzy odznaczyli się wysokimi osiągnięciami a obecnie zostali zatrudnieni przez największe światowe marki, takie jak Barclays , HSBC i PwC oraz najbardziej szanowane organizacje, w tym główne instytucje finansowe i organy rządowe. Łącząc podstawowe elementy ekonomii i finansów, ten stopień zapewnia kompleksowe zrozumienie nowoczesnej ekonomii i jej zastosowania w branży finansowej. Możliwość skoncentrowania się na specjalistycznych obszarach, takich jak finanse przedsiębiorstw, pozwoli Ci docenić związek między analizą ekonomiczną a operacjami finansowymi.WHY ECONOMICS AND FINANCE AT SWANSEA?


 • Ranked in the UK Top 10 for Career Prospects (Guardian University Guide 2018)
 • Ranked in the UK Top 5 for Graduate Salaries (Complete University Guide 2017)
 • 93% of Swansea graduates are employed or in further study within six months of graduating (DLHE 2016/17)
 • Ranked in the UK Top 25 for Research Quality (Complete University Guide 2018)
 • An industry collaboration hub hosting organisations such as Fujitsu, Greenaway Scott and Pfizer
 • A diverse student body from over 60 different countries
 • Based in the £22 million School of Management building on the new Bay campus

YOUR ECONOMICS AND FINANCE EXPERIENCE


Economics and Finance at Swansea is a versatile degree offering the chance to study abroad for a year, or work in industry for a year. These personally enriching opportunities can shape your skill-set, widen your perspective and broaden your horizons when it comes to finding employment.

This degree gives you a robust understanding of modern economic principles and contemporary issues.

Early teaching delivers a comprehensive base of knowledge encompassing micro and macro economics, statistics, finance, accounting and methodology.

In later years you have greater module choice covering specialist areas of finance, politics, economic development and mathematics.

Teaching at Swansea is partly informed by research and our staff have hands-on experience of theory and practice, meaning you can benefit from their academic expertise and real-world know-how.

During your time with us, you will also have full access to our cutting edge video and digital content creation suite and state-of-the-art facilities at the School of Management, including the Fujitsu Innovation Hub and presentation rooms.

As well as setting you up for a career as an economic and finance specialist within an organisation, we also have support services available to help you start your own business. This service offers a mentoring route, using a wealth of industry experience.


ECONOMICS AND FINANCE EMPLOYMENT OPPORTUNITIES


Economics and Finance graduates from Swansea are poised for financially rewarding and mentally rigorous employment opportunities.

Whether you target the pressured energy of a trading floor or the credibility of becoming an authority on finance trends, this degree will make you a strong candidate for any graduate employer. Your future job title could be any of the following:

 • Economist
 • Analyst, Researcher
 • Government Adviser
 • Management Consultant
 • Derivatives Trader
 • Financial Analyst
 • Econometrician

Po drugim roku masz możliwość studiowania w ramach wymiany międzynarodowej.

UCAS CODE L1W4

Możesz też wybrać rok stażu w firmie (po drugim roku).

UCAS CODE L1W1Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021