2021 APRIL/ JUNE | Engineering Foundation Year


Opis kierunku


Nasze kursy rok podstawowy oferują wprowadzenie do wybranego przedmiotu i stanowią idealną drogę do zdobycia kwalifikacji na poziomie studiów, pomagając rozwijać niezbędne umiejętności do dalszej edukacji.
Ta wysoko ceniona dyscyplina daje szerokie i zróżnicowane ścieżki kariery, od prawa, przez biznes, a nawet medycynę. Inżynierowie są zawsze poszukiwani i mają odpowiednie umiejętności oraz kwalifikacje na poziomie studiów, ta branża może prowadzić do częstych podróży, projektów pasji i bardzo satysfakcjonującej kariery.

Ten rok jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć karierę w przemyśle maszynowym. Zapewnia możliwość rozwijania podstawowej wiedzy i umiejętności w zakresie wielu zasad matematycznych i biznesowych, a także teorii i koncepcji inżynierii elektrycznej i mechanicznej.

Kierunek umożliwia uczniom, którzy pomyślnie przeszli, automatyczne przejście na kurs elektrotechniczny BEng (Hons) Degree w CU Scarborough, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów wejścia.


Informacje o kursie


Jeśli chcesz rozpocząć karierę w branży inżynieryjnej, kierunek ten ma na celu dostarczenie podstawowej wiedzy i umiejętności potrzebnych w szeregu zasad matematycznych i biznesowych, a także teorii i koncepcji inżynierii elektrycznej i mechanicznej. Jeśli pomyślnie przejdziesz wszystkie moduły, możesz kontynuować naukę u nas do roku pierwszego z tytułem licencjata (z wyróżnieniem) w inżynierii kombinowanej, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów wejścia.


praktyka akademicka i zawodowa
Ten moduł ma na celu stworzenie kultury ostrożnego uczenia się i autorefleksji, w której będziesz zachęcany do rozpoznawania mocnych i słabych stron oraz przejęcia odpowiedzialności za swój rozwój. Zostaniesz zapoznany z szeregiem umiejętności, które pomogą Ci w całym programie i dalszych studiach, takich jak zarządzanie czasem, planowanie i zarządzanie zasobami oraz umiejętności interpersonalne.

Ponadto zyskujesz umiejętności zatrudnienia, takie jak biegłość cyfrowa w MS Office (Excel, PowerPoint itp.), Zarządzanie zespołem, komunikacja, umiejętności planowania i inne. Zajmiemy się również plagiatem, odniesieniami, umiejętnościami bibliotecznymi i standardowymi umiejętnościami zawodowymi, a także wykładami na temat etyki, zdrowia i bezpieczeństwa oraz umiejętności technicznych, dzięki czemu otrzymasz dokładne, pełne szkolenie.


Podstawowa matematyka inżynierska
Moduł ten zapewnia podstawową wiedzę matematyczną i umiejętności niezbędne do zrozumienia pojęć inżynieryjnych i fizycznych. Będziesz przygotowany do przekształcania problemów ze świata rzeczywistego w problemy matematyczne i przedstawiania argumentów matematycznych i logicznych. Zdobycie umiejętności używania i stosowania metod algebraicznych i trygonometrii obejmuje również kluczowe pojęcia kluczowe dla podstawowych zasad inżynierii, w tym geometrii, algebry, rachunku różniczkowego, trygonometrii i obliczania objętości. Współpracujemy również z Państwem w celu opracowania kluczowych umiejętności organizacyjnych i podstaw zarządzania projektami, aby pomóc w rozwoju i umiejętności uczenia się.


Podstawy inżynierii elektrycznej i elektrotechnicznej

Moduł ten, obejmujący prawa obwodów elektrycznych i elektrotechniki, ma na celu wprowadzenie podstawowej analizy i projektowania obwodów elektrycznych wykorzystujących źródła zasilania prądem stałym i zmiennym. Wspomagani przez naszych profesjonalnych naukowców, będziesz miał możliwość pracy ze standardowym oprogramowaniem do analizy technik oraz identyfikacji i rozwiązywania problemów w obwodach elektrycznych. Rozumiesz także podstawowe prawa magnetyzmu stosowane w obwodach elektrycznych.


Podstawy inżynierii mechanicznej
Moduł ten zagłębia się w podstawową wiedzę na temat zasad i koncepcji inżynierii mechanicznej. Oparte na zastosowaniu matematyki i fizyki, koncepcje obejmują podstawy energii, projektowania, produkcji, materiałów i mechaniki inżynierii.

Ponadto zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu mechaniki, zjawisk transportowych i termodynamiki.


Dlaczego ten kierunek?


Udogodnienia
Będziesz mieszkać w naszym kampusie CU Scarborough, który zapewnia doskonałe środowisko do nauki i badań. Będziesz miał dostęp do naszych usług bibliotecznych i edukacyjnych, w pełni wyposażonych sal seminaryjnych i imponujących apartamentów IT. Nasze laboratoria są wyposażone w standardowe urządzenia przemysłowe, dzięki czemu można się uczyć korzystania z tego samego sprzętu, co wielu specjalistów z branży.

Kadra
Każda jednostka kierunku została opracowana i jest prowadzona przez specjalistów w dziedzinie inżynierii. Nasi wykładowcy wnoszą bogate doświadczenie w sprawach praktycznych. Mamy członków personelu, którzy obecnie uczestniczą w przemyśle inżynieryjnym, a pracownicy aktywnie angażują się w badania nad energią odnawialną oraz stabilność i kontrolę systemów elektronicznych.


Perspektywy zawodowe


Siłą kursu jest przygotowanie studentów do dalszych studiów, umocnienie podstawowych zasad biznesu gotowych do poszerzenia tej wiedzy na poziomie studiów.

Jeśli pomyślnie przejdziesz rok Fundacji Inżynierskiej, masz zagwarantowane miejsce w jednym roku na Elektro-Inżynierii Mechanicznej BEng (Hons) Degree w CU Scarborough.


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021