Foundation Degree Community Football Coaching and Development

Czy jesteś pasjonatem branży piłkarskiej? Foundation Degree w Community Football Coaching and Development zapewnia możliwość zdobycia uznanej w branży nagrody coachingowej, będąc jednocześnie członkiem klubu piłkarskiego.

Ten wielokrotnie nagradzany kurs szkoleniowy społeczności piłkarskich, opracowany we współpracy z  English Football League Trust, rozwija umiejętności i cechy wymagane do pracy w działach społecznościowych profesjonalnych klubów piłkarskich lub krajowych organach zarządzających w obszarach wzrostu, takich jak integracja społeczna, coaching społeczny i rozwój piłki nożnej.

Dowiesz się o coachingu dzieci i młodzieży, trenowaniu piłki nożnej, rozwoju piłki nożnej, integracji społecznej i umiejętnościach zarządzania sportem. Będziesz opierał się głównie na swoim własnym klubie piłkarskim, z co najmniej pięcioma dniami w roku w USW Sport Park, naszym nowoczesnym centrum coachingu i rozwoju wydajności o wartości 3,7 miliona funtów.

—————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————-

The Foundation Degree Community Football Coaching and Development will be based within the student’s football club, and lectures, seminars and tutorials will be delivered on site and via provided material.

Our football coaching course allows students to study all sub disciplines of coaching and gain valuable industry recognised qualifications. The course will teach you aspects of generic children and youth coaching, football coaching, football development, social inclusion, and sports management skills.

There will be further opportunity to apply your knowledge with an extensive work based learning programme provided by the club, working within specific roles and real life football projects.

Year One: Foundation Degree Community Football Coaching

 • Football Event Management
 • Academic Research and Professional Skills
 • Introduction to Sports Development
 • Introduction to Sports Science for Football
 • Football Coaching: Theory to Practice
 • Technical Planning and Reflective Practice in Football

Year Two: Foundation Degree Community Football Coaching

 • Football In Society
 • Project Operations Management
 • Youth Football Coaching
 • PE and School Sport
 • Sport Placement

—————————————————————————————————————————————-

Teaching

You will be enrolled as a student at the University of South Wales and have access to a number of learning materials. Also, you will spend a minimum of five days per year at the University of South Wales High Performance Centre at the USW Sport Park and receive full accommodation during these teaching blocks.

You will have access to an online library, blackboard and other learning materials, and will spend a time at the USW Sport Park to complete practical teaching. You will complete coaching (work based learning) that is managed through tutorials and a mentoring programme. The work based learning programme can be completed within your own football work environment.

In year two you will complete up to 200 hours of coaching (work based learning) that is managed through weekly tutorials and a comprehensive mentoring programme. The work based learning programme will be completed within the professional football clubs and will provide opportunities to gain experience in areas such as social inclusion, school and grass root club development, football development, and coaching.

Also, you will study towards your Level 2 Football Coaching Certificate and will have numerous opportunities to undertake additional vocational awards.

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021