2021 JANUARY | BSc (Hons) Marketing


Czy w przyszłości chcesz pracować dla międzynarodowej agencji marketingowej z powszechnie znaną marką? Dzięki zdobyciu stopnia licencjata marketingu na Uniwersytecie Swansea zdobędziesz potrzebne umiejętności, które są wymagane do asertywnego zarządzania marketingiem na poziomie globalnym, krajowym lub lokalnym. Jeżeli chcesz wyróżniać się na rynku pracy to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy poszukujesz pracy jako agencja czy we własnym doradztwie marketingowym, powyższy kierunek zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do kariery praktyka marketingu. Będziesz uczył się w Bay Campus, który ma oszałamiającą lokalizację przy plaży. Tytuł BSc Marketing na Uniwersytecie Swansea gwarantuje Ci zdobycie solidnych podstaw w zasadach marketingu i kluczowych dyscyplinach zarządzania. Łącząc naukę strategii marketingowej ze współczesnymi tematami dotyczącymi zachowań konsumentów, badań marketingowych, marketingu międzynarodowego i marketingu cyfrowego, nauczysz się krytycznego myślenia i podejmowania strategicznych decyzji marketingowych. To doskonały wybór, jeśli chcesz realizować długą i pełną sukcesów karierę w marketingu.


students working together


WHY MARKETING AT SWANSEA?


Ranked as a UK Top 20 subject (Complete University Guide 2018)
87% of Swansea graduates are employed or in further study within six months of graduating (DLHE 2016/17)
Course structure and content developed in line with CIM (Chartered Institute of Marketing) certificate in professional marketing
An industry collaboration hub hosting organisations such as Fujitsu, Greenaway Scott and Pfizer
A diverse student body from over 60 different countries
Based in the £22 million School of Management building on the new Bay campus


YOUR MARKETING EXPERIENCE


Marketing at Swansea is a versatile degree giving you the chance to study abroad or work in industry for a year. These personally character-building opportunities can deepen your skill-set and broaden your horizons when it comes to finding employment.

In year 1 you develop a core foundation in business management and marketing, studying a range of business related topics. In the following years you will specialise in marketing specific modules and have the chance to explore elective modules from other business disciplines.

Our teaching staff have hands-on experience of marketing theory and practice. Through lectures, tutorials and one-to-ones you will absorb their academic expertise and knowledge of how real marketing actually works.

If this course inspires independent marketing aspirations of your own, we can help. Our range of support includes business mentoring alongside corporate partners with a wealth of industry experience.

During your time with us, you will also have full access to our cutting edge video and digital content creation suite and state-of-the-art facilities at the School of Management, including the Fujitsu Innovation Hub and presentation rooms.


MARKETING EMPLOYMENT OPPORTUNITIES


Marketing graduates from Swansea are in an excellent position to secure stimulating employment within diverse sectors and organisations, locally and internationally.

Whether you target the big multinational agencies such as Ogilvy, Edelman, McCann or IBM, global household brands or smaller organisations, this degree makes you a strong candidate for any potential employer. Your future job title could be any of the following:

Marketing Manager
Media Buyer
PR Account Executive
Brand Manager
Management Consultant


Po drugim roku masz możliwość studiowania w ramach wymiany międzynarodowej.

UCAS CODE N501

Możesz też wybrać rok stażu w firmie (po drugim roku).

UCAS CODE N502


Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021