Nanomedycyna, PGCert


Czy ukończyłeś studia na wydziale biologii komórkowej i molekularnej, genetyki i biochemii, biochemii i / lub biochemii medycznej, farmacji, inżynierii medycznej lub fizyki? Czy masz aspiracje do zastosowania tej wiedzy w dziedzinie medycyny lub nauk przyrodniczych? Wzbogać swoje perspektywy zawodowe, studiując Nanomedycynę, łącząc ją z medycyną kliniczną, farmaceutyką, medycyną regeneracyjną i toksykologią nano (geno). Rosnące zapotrzebowanie i świadomość zastosowań nanotechnologii w medycynie doprowadziły do ​​pojawienia się nanomedycyny. Wykorzystanie inwestycji w infrastrukturę 22M w Centrum Nanohealth (CNH), kurs prowadzony przez grupę wiodących naukowców z całego świata w pierwszej szkole medycznej dla środowiska badawczego w Wielkiej Brytanii. W połączeniu z klinicystami, liderami branży i ekspertami w dziedzinie innowacji badawczych i transferu technologii, magister nanomedycyny oferuje wyjątkową możliwość studiowania i odgrywania znaczącej roli, jaką nanotechnologia wnosi w postępy w diagnostyce, leczeniu i zapobieganiu chorobom. Odpowiedni dla każdego, kto ma do czynienia z naukami przyrodniczymi mającymi do czynienia ze stopniem naukowym ukierunkowanym na zatrudnienie w branży farmaceutycznej lub kariery naukowej poprzez doktoraty, studenci zajmą się innowacjami z zakresu nanotechnologii w medycynie molekularnej, opracowywaniu leków, zaawansowanym dostarczaniu leków i obrazowaniu / diagnostyce. W tych tematach osadzone są środki farmaceutyczne i zaawansowane środki terapeutyczne. Ponadto mamy dwa obszary tematyczne: medycyna regeneracyjna (z włączeniem biomateriałów) i toksykologia nano (geno), które odzwierciedlają główne tematy badawcze szkoły. Obszary te są dostarczane przez ekspertyzy z uczelni inżynieryjnych i naukowych, których kulminacją jest multidyscyplinarny projekt badawczy oparty na laboratorium oparty na dedykowanych modułach statystycznych / informatycznych oraz projektowaniu / etyce badawczej.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/nanomedicine-2/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020