Nauki biomedyczne

Jak działa ludzkie ciało? Dowiedz się, jak naukowcy biomedyczni diagnozują i leczą choroby na tym kursie w Cambridge, akredytowanym przez Institute of Biomedical Science i Royal Society of Biology. Dowiedz się o ludzkim ciele na poziomie molekularnym, narządowym i układowym, w zdrowiu i chorobach, w naszych wyjątkowych laboratoriach i skorzystaj z naszych powiązań z lokalnymi szpitalami NHS i powiązanymi branżami. Opcjonalny rok stażu zapewni rzeczywiste doświadczenie tej szybko rozwijającej się dziedziny nauki, która leży u podstaw współczesnej medycyny.

Nauki biomedyczne to ekscytujący i dynamiczny przedmiot, w którym aktualne badania stale prowadzą do przełomów i postępów medycznych, które mają wpływ na zdrowie i dobrobyt społeczeństwa. Będziesz uczyć wysoko wykwalifikowanych wykładowców, którzy przeprowadzają własne badania w takich dziedzinach, jak rak, cukrzyca, oporność na antybiotyki i hemostaza, między innymi. Nasze nauczanie jest prowadzone przez naszych wykładowców, którzy są pasjonatami swoich przedmiotów.

Na tym poziomie poznasz kluczowe pojęcia biologiczne, które są fundamentalne dla zrozumienia, badania i leczenia chorób u ludzi. Zaczniesz od studiowania biologii ogólnej, anatomii i fizjologii człowieka, mikrobiologii oraz biologii komórkowej i molekularnej, co da ci solidne podstawy wiedzy, na których można budować. Następnie przejdziesz do zrozumienia technik diagnostycznych stosowanych we współczesnej praktyce zawodowej i poznasz dyscypliny biomedyczne, w tym naukę hematologii i transfuzji, biochemię kliniczną, patologię komórkową, genetykę medyczną, mikrobiologię medyczną i immunologię kliniczną. W ostatnim roku zintegrujesz i pogłębisz swoją wiedzę, gdy dowiesz się o ludzkiej patologii i aktualnych postępach w badaniach biomedycznych, gdy staniesz się niezależnym uczniem. Również w ostatnim roku, przy indywidualnym wsparciu przełożonego, będziesz mieć możliwość przeprowadzenia własnego projektu badawczego, który może być badaniami laboratoryjnymi lub literaturowymi.

Jako student uczysz się na wiele różnych sposobów, w tym podczas wykładów, małych grup i sesji laboratoryjnych. Podczas wykładów poznasz najważniejsze pojęcia i najnowsze wyniki badań; w małych grupach będziesz pracować nad studiami przypadków i problemami naukowymi, aby rozwinąć umiejętności analityczne. W laboratorium będziesz miał wiele okazji do praktycznych umiejętności praktycznych. Będziesz także rozwijać swoje umiejętności pracy w zespole, pracując w małych grupach. Zawsze rozwijamy innowacyjne i interaktywne sposoby nauczania. Nasi wykładowcy i inni pracownicy pomocniczy są entuzjastyczni i kompetentni i ciężko pracują, aby stworzyć wspierającą społeczność edukacyjną dla wszystkich naszych studentów.

Najnowocześniejsze obiekty w naszym nowym Centrum Nauki obejmują specjalistyczne laboratoria hodowli tkanek i mikrobiologii, a także ogólne laboratoria dydaktyczne i badawcze. Dysponujemy szeroką gamą specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego, z którego będziesz korzystać w praktyce i swoich projektach. Utrzymujemy silne powiązania z wieloma szpitalami w ramach NHS i powiązanymi branżami we wschodniej Anglii. Masz możliwość umieszczenia roku od drugiego do trzeciego roku.

Nauki biomedyczne to przedmiot interdyscyplinarny, a Ty rozwiniesz szeroki zakres umiejętności, które są wysoko cenione przez absolwentów. Obejmują one umiejętności prezentacji pisemnej i ustnej, umiejętności liczenia i informatyczne, umiejętności intelektualne, krytyczne i analityczne, a także eksperymentalne i praktyczne umiejętności laboratoryjne. Podczas tego stopnia będziesz miał szereg samouczków na temat zdolności do zatrudnienia, które pomogą Ci zrozumieć i odnieść sukces na rynku pracy dla absolwentów. Pod koniec studiów zapraszamy zewnętrznych mówców, aby przyszli i porozmawiali o szeregu dostępnych dla ciebie możliwości kariery.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/biomedical-science-bsc-hons-3/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020