Okręgowa specjalistyka praktyk (pielęgniarstwo)

Pielęgniarki rejonowe opiekują się ludźmi w ich domu i społeczności. Jeśli jesteś już wykwalifikowaną pielęgniarką, ten kurs rozwinie Twoje umiejętności pielęgniarskie w społeczności. Dowiesz się, jak prowadzić zespoły w zapewnianiu doskonałej opieki skoncentrowanej na pacjencie, poprawiać zarządzanie obciążeniem sprawami i umiejętności samodzielnej pracy, a także zdobywać kwalifikacje do przepisywania leków.

Opieka nad ludźmi we własnych domach różni się od opieki nad nimi w szpitalu. Pielęgniarstwo okręgowe jest specjalistyczną rolą, której kluczową częścią jest kierowanie zespołami zapewniającymi wsparcie i opiekę w społeczności. Będziesz pracował z pacjentami (i ich opiekunami) we własnym domu lub w domach opieki, pomagając w miarę możliwości unikać hospitalizacji.

Przy starzejącym się społeczeństwie specjalistyczne pielęgniarki okręgowe mogą mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości NHS. Muszą zapewniać opiekę społeczną w sposób współczujący i skuteczny szerokiej grupie ludzi. Nasz kurs dyplomowy zapewni Ci umiejętności potrzebne do podjęcia tej satysfakcjonującej roli, w tym kwalifikacje do przepisywania.

Nauczysz się współpracować z innymi agencjami, w tym z usługami socjalnymi, komisarzami, organizacjami charytatywnymi oraz innymi organizacjami zdrowia i opieki społecznej. Pomoże Ci to rozwinąć umiejętności pracy w zespole, gdy doświadczasz wyzwań i możliwości związanych z interdyscyplinarną pracą w wielu agencjach.

Dowiesz się również, w jaki sposób jednostki i ich rodziny mogą dbać o siebie w domu, zwiększając w ten sposób godność ludzi i zmniejszając liczbę przyjęć do szpitala. To z kolei rozwinie twoje umiejętności zarządzania przypadkami, wzmocni twoje przywództwo kliniczne i zarządzanie oraz pogłębi twoje zrozumienie zagadnień prawnych i etycznych.

Nasz kurs obejmuje połączenie uczenia się w klasie i przez Internet oraz 120 dni praktyk – przy wsparciu nauczycieli przez cały czas. Będziesz miał także mentora, który pomoże Ci opracować spersonalizowany program nauki, wysłuchać zewnętrznych mówców i przeprowadzić własne badania.

Jako największa instytucja akademicka kształcąca pielęgniarki w Anglii Wschodniej, oferujemy wyjątkowe udogodnienia. Należą do nich nasze fantastyczne zasoby umiejętności klinicznych w Cambridge i Chelmsford oraz znakomite biblioteki.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/community-specialist-practitioner-district-nursing-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023