Praktyki zawodowe MBA

Studiuj kwalifikacje uniwersyteckie na wysokim poziomie i uzyskaj status Senior Leader dzięki naszemu programowi Senior Leader Masters Degree Apprenticeship. Otrzymasz tytuł Master of Business Administration (MBA) podczas pracy, bez opłat za naukę.

Nasz łączony staż magisterski (SLMDA) wykorzystuje naszą wyjątkową wiedzę do opracowywania liderów i menedżerów, którzy są przygotowani do stawienia czoła przyszłości i tworzenia prężnych inicjatyw w trudnych czasach.

Dobre przywództwo i zarządzanie mają kluczowe znaczenie dla sukcesu. Nasz SLMDA to dynamiczny kurs zaprojektowany, aby pomóc w rozwoju kluczowych umiejętności przywódczych i zarządczych w profesjonalnym kontekście związanym z pracą. Program pozwoli ci dalej zarabiać podczas nauki i wykorzystać swoją wiedzę, aby poprawić swoje umiejętności przywódcze w miejscu pracy.

Moduły kursu obejmują pełen zakres umiejętności biznesowych, w tym: przywództwo strategiczne, planowanie marketingowe, zachowanie organizacyjne, zarządzanie strategiczne, zarządzanie operacjami i projektami, przywództwo i zmiany, finanse na podejmowanie decyzji, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz przywództwo i działania na rzecz przedsiębiorczości.

Nasz program MBA jest „podwójnie akredytowany” przez Chartered Management Institute (CMI). Oznacza to, że treść naszego dyplomu została przyporządkowana do kwalifikacji CMI i umożliwia uzyskanie dodatkowego dyplomu 7 poziomu CMI w zakresie zarządzania strategicznego i kwalifikacji przywódczych w ramach studiów akademickich.

Po zakończeniu oceny punktu końcowego zostaniesz członkiem CMI i otrzymasz oznaczenie CMgr, które będzie ważne tak długo, jak będziesz kontynuować rejestrację zawodową i utrzymywać ciągły rozwój zawodowy (CPD).

Nasz SLMDA trwa dwa lata i oferuje dodatkowe korzyści ze statusu członka stowarzyszonego CMI od początku kursu. 20% twojej nauki będzie klasyfikowane jako „wolne od pracy”, co oznacza, że ​​będziesz się uczyć w normalnych godzinach pracy, w miejscu pracy lub poza nią – ale nie będzie to część normalnych obowiązków zawodowych.

Będziesz także uczestniczył w czterech warsztatach dla kadry kierowniczej wyższego szczebla, które obejmą kształcenie kadry kierowniczej, obejmujące mówców zaproszonych, zawartość modułów i możliwości nawiązywania kontaktów.

Korzyści
Oprócz nauki podczas zarabiania korzyści płynące z nauki tego kursu obejmują:

możliwość doskonalenia i doskonalenia umiejętności przywódczych, które można zastosować w swojej przyszłej karierze w sektorze prywatnym, publicznym lub trzecim
kwalifikacje o prestiżowym statusie Senior Leader and Chartered Manager
brak opłat za naukę: staże są finansowane przez pracodawców i rząd
żywe środowisko uczenia się, które daje możliwość nawiązania kontaktów z podobnie myślącymi profesjonalistami
elastyczne samodzielne uczenie się, do którego można uzyskać dostęp w dowolnym momencie za pośrednictwem naszego internetowego systemu zarządzania nauczaniem
pewność inicjowania i kierowania zmianami w organizacji
możliwość planowania projektów doradczych i badawczych, które przyczyniają się do wiedzy w dziedzinie zarządzania
korzystać z istniejących umiejętności osobistych i menedżerskich i organizacyjnych oraz wiedzy specjalistycznej oraz dzielić się własnym i cudzym doświadczeniem w zakresie zarządzania
możliwość zastosowania tego kursu do szerokiego zakresu ról zarządczych i przywódczych

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/senior-leader-masters-degree-apprenticeship-mba/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020