Psychologia i kryminologia

Czy istnieje coś takiego jak przestępczy umysł? Jaki jest związek między kryminologią a psychologią? Przeglądaj oba przedmioty równolegle na naszym fascynującym kursie z Cambridge i ucz się od praktykujących psychologów sądowych i klinicznych. Będziesz uczestniczyć w Old Bailey w Londynie, uczestniczyć w procesach na żywo w Crown Court i odwiedzić Auschwitz w Krakowie. Nasze silne powiązania branżowe i podwójny dyplom z wyróżnieniem otworzą możliwości kariery w dziedzinie psychologii, kryminologii oraz policji, więzienia i usług kuratorskich.

Poznaj dziedziny psychologii i kryminologii na naszym fascynującym kursie dyplomowym. Zaczynamy od spojrzenia na główne zasady psychologii i kryminologii. Następnie możesz wybierać z szerokiej gamy opcjonalnych modułów, co daje swobodę dogłębniejszego odkrywania własnych zainteresowań.

Dowiesz się o profilowaniu kryminalnym i tym, jak oferuje on wgląd w przestępstwa wobec młodzieży, przemoc związaną z płcią, ludobójstwo, gwałt, nadużycia i inne rodzaje przestępstw. Będziesz patrzył na medialne przedstawienia przestępczości i promowanie strachu. Skoncentrujesz się również szczegółowo na psychologii społecznej i rozwoju, która pozwala zrozumieć, jak się rozwijamy i jak inni wpływają na nasze myśli, emocje i zachowania.

Nasze specjalistyczne laboratoria dają szansę na uzyskanie dodatkowego wglądu oraz umiejętności praktycznych. Zmierz prądy elektryczne w mózgu za pomocą elektrod na skórze głowy w laboratorium EEG (elektroencefalografia); oraz analizuj próbki włosów i śliny i wykorzystuj je do badania związku między zdrowiem psychicznym i fizycznym w laboratorium psychoneuroimmunologicznym.

W ramach tego kursu będziesz miał okazję wziąć udział w wycieczkach terenowych, takich jak wizyty w Old Bailey w Londynie i Auschwitz w Krakowie. Zrozumiesz również dynamikę sali sądowej i będziesz uczestniczył w rozprawach na żywo w lokalnym sądzie koronnym. W ostatnim roku masz możliwość wybrania Psychologii Sądowej, modułu, który pozwala ci uczyć się na temat teorii przestępstwa i rehabilitacji przestępców z pierwszej ręki od rysujących w służbie więziennej psychologów sądowych. Możesz także zdecydować, czy poprowadzisz projekt z ostatniego roku w kryminologii czy psychologii.

Nasi pracownicy są aktywnymi badaczami i będziesz w stałym kontakcie z nimi poprzez zajęcia dydaktyczne i pozalekcyjne.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/psychology-and-criminology-bsc-hons-4/

 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021