Psychologia kliniczna dziecka

Pracuj w kierunku kariery klinicznej z dziećmi lub zrób kolejny krok w kierunku doktoratu. Zdobądź zaawansowane naukowe zrozumienie zaburzeń rozwojowych i zdrowia psychicznego dzieciństwa; i badać przyczyny, ocenę, klasyfikację i leczenie.

Nasz kurs zapewnia solidne podstawy do badań i uzupełnia twoje profesjonalne szkolenie kliniczne. Zyskasz kompleksową wiedzę teoretyczną w tej dziedzinie, a także praktyczną umiejętność projektowania i oceny programów badań klinicznych.

Moduły specjalistyczne koncentrują się na diagnozowaniu i leczeniu różnych schorzeń, psychopatologii rozwojowej (w tym przyczynach i skutkach) oraz szerszych zagadnieniach związanych z badaniami psychologicznymi.

Przeszkolisz się także w zakresie metod badań ilościowych i jakościowych, w tym obserwacji niemowląt, oceny i wywiadów diagnostycznych, neuroobrazowania (elektroencefalografii i magnetoencefalografii), a także oceny neuropsychologicznej. Prowadzi to do projektu pracy doktorskiej, który będzie wymagał znacznych niezależnych badań przy wsparciu i wsparciu naszych ekspertów.

Należy pamiętać, że ten kurs nie obejmuje pracy klinicznej z dziećmi, pacjentami lub użytkownikami usług zdrowia psychicznego. Ten kurs nie stanowi szkolenia zawodowego, ale może wspierać wejście na doktorat z psychologii klinicznej (lub równoważny). Zachęcamy do poszukiwania odpowiedniego płatnego lub dobrowolnego doświadczenia podczas ukończenia studiów; nasz kurs ma to ułatwić.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/clinical-child-psychology-msc/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020