Psychologia Stosowana Msc

Postaw się na czele tej rozwijającej się dyscypliny, dołączając do dziedziny psychologii stosowanej oferowanej tylko na kilku uniwersytetach na całym świecie. Odkryj i przedyskutuj naturę szczęścia, która pomaga ludziom się rozwijać i ma wpływ na codzienne życie.

Pozytywna psychologia zmienia życie. Nasz kurs pomaga zbadać naukę, w jaki sposób możemy przygotować się na bardziej udane życie i lepsze samopoczucie, poprzez kwestionowanie istniejących wzorców poznawczych i emocjonalnych oraz zachęcanie do pozytywności za pomocą działań opartych na dowodach.

Zapoznamy się z badaniami i interwencjami dotyczącymi takich tematów, jak pozytywne i negatywne emocje, mocne strony postaci, motywacja, odporność, kreatywność, mądrość i inne warunki, które mają wpływ na życie jednostek, grup i organizacji. Będziesz nieustannie testował swoje umiejętności i stosował je w rzeczywistych sytuacjach, rozumiejąc, jakich narzędzi i strategii należy użyć w celu dostarczania sensownych i skutecznych interwencji.

Będziesz mógł wykorzystać swoje nowe umiejętności do kształtowania biznesu, edukacji i społeczności. Nasz szeroki wybór modułów oznacza, że ​​niezależnie od tego, czy pracujesz w coachingu, biznesie, edukacji czy ochronie zdrowia, możesz dostosować swoje studia do swoich celów zawodowych. Nasz kurs będzie Ci również odpowiadał, jeśli masz licencjat z psychologii i chcesz pogłębić swoją wiedzę.

Nasz kurs jest prowadzony poprzez blended learning, połączenie nauki na odległość i bezpośredniej dostawy w Cambridge i we Francji. We Francji nauczanie odbywa się około 40 minut pociągiem od centrum Paryża, co daje przewagę w postaci tańszych noclegów, a także szansę na szybką wizytę w stolicy. W Cambridge nauczanie odbywa się w naszym kampusie na East Road, gdzie masz również dostęp do laboratoriów psychologicznych w naszym Centrum Nauki.

Ukończ cztery intensywne tygodniowe moduły, a następnie nauczaj metod nadzoru online i nadzoruj swój duży projekt. Pomiędzy modułami podejmiesz samodzielne studia.

Nasi tutorzy są liderami w dziedzinie psychologii pozytywnej. Zawierają:

Dr Ilona Boniwell, CEO Positran
Dr Richard Piech, neurobiolog poznawczy
Sarah Lewis, dyrektor zarządzająca w Appreciating Change
Bridget Grenville-Cleave, dyrektor WorkMad
Dr Dora Gudmundsdottir, prezes Europejskiej Sieci Psychologii Pozytywnej
Jean-Christophe Barralis i Jean Pages, dyrektorzy Francuskiego Instytutu Dociekania
Dr Evie Rosset, dyrektor MAAC Lab
W celu nieformalnego czatu na temat naszego kursu prosimy o kontakt z liderami programu Nicola Gibson lub Ilona Boniwell.

Wybrani kandydaci, którzy chcą wziąć udział w kursie, powinni zarejestrować się nie później niż w piątek przed modułem wprowadzającym. Ma to na celu zapewnienie gotowości do uczestnictwa w pierwszym tygodniu nauczania. Jeśli nie będziesz mógł zarejestrować się przed tą datą, możesz nie być w stanie studiować kursu do następnego dnia.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/applied-positive-psychology-msc/

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021