Zarządzanie przedsiębiorstwem (Operacje i zarządzanie dostawami)


OPIS KIERUNKU

Czy widzisz siebie jako osobę, która odgrywa kluczową rolę w prowadzeniu biznesu? Czy chcesz pewnego dnia zostać kierownikiem projektu lub kierownikiem operacyjnym dla danej organizacji?  Zarządzanie przedsiębiorstwem (Operacje i zarządzanie dostawami) z Foundation Year na Swansea University może ci w tym pomóc.

Jeśli nie uzyskasz niezbędnych ocen, aby aplikować na kierunek Zarządzanie przedsiębiorstwem (Operacje i zarządzanie dostawami), dodatkowy rok czyli Foundation Year jest właśnie dla Ciebie.

Foundation year to doskonała droga do zdobycia wymaganej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania biznesem, działalnością operacyjną i zaopatrzeniem, zanim dołączy do studentów pierwszego roku studiów BSc Business Management (Operations and Supply Management) w School of Management.

Podczas studiów, obejmujących podstawowe obszary biznesu i zarządzania, będziesz rozwijać praktyczne umiejętności i sposób myślenia niezbędne do odgrywania roli w zarządzaniu operacjami i zaopatrzeniem. Kierunek jest idealny dla studentów, którzy mają wyraźny interes w zrozumieniu i zatwierdzeniu tego, jak powstają rzeczy, czy to produkty czy usługi.

Będziesz studiować szereg kluczowych tematów biznesowych, które obejmują: marketing, księgowość, finanse, strategię i zarządzanie zasobami ludzkimi wraz z modułami, które są dedykowane do zarządzania operacjami i dostawami.

Foundation year jest nauczany w The College, znajdującym się obok School of Management. Po zakończeniu tego roku przeniesiesz się do budynku School of Management na resztę studiów.


Więcej informacji o tym kierunku w j. angielskim znajdziesz tutaj: 
https://studiawanglii.pl/courses/business-management-operations-and-supply-management-with-a-foundation-year/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020