Zdrowie psychiczne MSc

Jedna na cztery osoby doświadczy problemu zdrowia psychicznego w ciągu swojego życia. Wpływa na ludzi z różnych środowisk, ma wpływ na jednostki, ale także na ich rodziny i szerszą społeczność. Innowacyjna dostawa naszego kursu magisterskiego zwiększy twoją wiedzę i zrozumienie opieki psychiatrycznej.

Należy pamiętać, że ten kurs nie prowadzi do uzyskania kwalifikacji zawodowych pielęgniarki zdrowia psychicznego. Jeśli chcesz zostać pielęgniarką zdrowia psychicznego, odwiedź naszą stronę kursu BSc Mental Health Nursing.

Bez względu na pochodzenie, nasz kurs zaspokoi Twoje potrzeby osobiste, zawodowe i edukacyjne poprzez zaangażowanie w innowacje, badania i przywództwo.

Każdy moduł rozpoczyna się dwudniowymi warsztatami bezpośrednimi wyjaśniającymi moduł i oczekiwania. Jest to także czas na budowanie relacji z rówieśnikami i pracownikami. W niepełnym wymiarze godzin studenci wykonają dwa dni warsztatów i jeden moduł na trymestr. Studenci studiów stacjonarnych wykonają cztery, jednodniowe warsztaty i dwa moduły na trymestr. Warsztaty odbędą się w Chelmsford, ale jeśli liczby będą wystarczające, można je zorganizować w naszym kampusie w Cambridge.

Reszta nauki to nauka na odległość za pośrednictwem wirtualnego środowiska uczenia się (VLE). Zostało to zbudowane jako bardzo innowacyjne środowisko uczenia się, które uwzględnia wszystkie style uczenia się. Każdy moduł odbywa się w wirtualnej podróży międzynarodowej – pierwszy to ekspres ekspresowy z Syberii z Moskwy do Chin. Uczniowie mogą zbierać różne rodzaje materiałów do nauki na każdej stacji oraz kompletne zadania, ćwiczenia i ćwiczenia, aby pomóc w rozwoju ich nauki w każdym obszarze tematycznym. Uczniowie mają również dostęp do bloga i tablicy dyskusyjnej, aby zamieszczać odpowiedzi i pytania z ostrzeżeniami na każdym z nich, dzięki czemu opiekun modułu kształcenia na odległość zarządzający VLE zostanie powiadomiony, gdy uczniowie opublikują posty. Jest też furgonetka z materiałem do nauki.

 

Więcej informacji o tym iierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/mental-health-msc/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020