AKADEMIKI


Akademik czy mieszkanie?

Nie znasz jeszcze nikogo, z kim możesz zamieszkać? Akademik, czyli w wersji brytyjskiej „hall of residence” jest dobrym pomysłem dla tzw. świeżaków. Dzięki temu nie tylko poznasz ciekawych ludzi, ale także podszkolisz język! Skorzystaj z pomocy uniwersytetu jeśli chodzi o zakwaterowanie i zgłoś się do „Accommodation Office”. Wolisz wynająć mieszkanie ze znajomymi? Żaden problem! Masz wolne miejsce? Mnóstwo chętnych możesz znaleźć na naszej grupie na facebooku.


Gdzie szukać?

Możesz na przykład wykorzystać stronę https://www.spareroom.co.uk/ . Nasi studenci ją polecają. Jeśli natomiast zaczynasz studia w Londynie, wybierz bezpieczną i niedrogą wersję w porównaniu z akademikami! Zamieszkaj u „host family” i naucz się języka od rodzimych użytkowników języka. Twoi rodzice też będą zadowoleni z takiego obrotu spraw. Zainteresowałam Cię? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać homestay. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Home Stays/Host Family Accommodation. HFS London HFS London – Host family accommodation is a high quality, competitively priced alternative to staying in a hotel or hostel. By staying in Homestay accommodation you will not only learn more about English culture, but also have an excellent opportunity to practise your English in an authentic environment. For more information visit: http://www.hfslondon.com/


Kiedy aplikować?

Masz potwierdzone miejsce na uczelni? Wspaniale! Teraz pora na zakwaterowanie. Rozpocznij z nami aplikację o pożyczkę i akademik. Napisz do nas na KONTAKT > a my we wszystkim Ci pomożemy! 

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zabierz maturę, przyjdź na interview w sierpniu! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2019