POŻYCZKA NA STUDIA MAGISTERSKIE


Można otrzymać ponad £10 000 na pokrycie czesnego i kosztów życia! Dostajesz ją na swoje konto w całości. Pożyczka jest na studia: full-time, part-time i distance learning.


Możesz ją dostać jeżeli:

  • masz poniżej 60 lat
  • pochodzisz z kraju UE
  • nie masz jeszcze tytułu magistra – jeżeli już masz jeden tytuł magisterski, wówczas zdecydowanie polecamy aplikowanie na studia magisterskie w Walii. Rząd Walijski dokłada się do czesnego, i student musi sam pokryć koszt ok. 4 700 funtów za cały rok. Dodatkowo dostępne są różne stypendia. Można więc samemu spokojnie wyrobić na zapłatę czesnego pracując.

Decyzja o pożyczce nie zależy od Twojego dochodu. Pożyczka jest oprocentowana (RPI +3%). Spłata nie zacznie się przed 2020. Spłata będzie zależna od Twoich przychodów Jeżeli masz już kredyt na pokrycie kosztów czesnego studiów licencjackich w Anglii, to ta pożyczka będzie spłacana jednocześnie z tą za studia magisterskie. Wówczas oprocentowanie będzie wynosić → 6% liczone od dochodu rocznego powyżej 21 000 funtów.


Spłacanie pożyczki Under- + Postgraduate :

Jeżeli Twoje studia licencjackie rozpoczęły się 1. września 2012 lub później, spłacasz łącznie 15% nadwyżki od rocznych zarobków powyżej próg £21,000 dla UK.

 

Spłata (dane na rok 2017/ 2018) wygląda następująco:

Income each year (before tax) Monthly salary Undergraduate loan repayment Postgraduate loan repayment
£21,000 £1,750 £0 £0
£22,000 £1,833 £7 £4
£23,500 £1,958 £18 £12
£25,000 £2,083 £29 £19

 

£27,000 £2,250 £45 £30
£30,000 £2,500 £67 £45

 

Próg spłaty (dane z grudnia 2018) dla zarabiajacych w złotówkach:

Country of residence Currency Exchange Rate Earnings threshold (£GBP) Fixed monthly repayment (£GBP)
Poland Zloty 0.204218 £8,400.00 £80.40

100% osób składających z nami podanie dostało się na studia w UK. Nasza pomoc jest bezpłatna.

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Zdecydowanie polecam! Dzięki Studia w Anglii cały proces mojej rekrutacji przebiegł bardzo szybko. Pomoc w pisaniu personal statement - bezcenna.

Marta | University of South Wales

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie.

Weronika | Coventry University

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Agencja pomogła mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Polecam bardzo. Pomoc od początku do końca aplikacji i natychmiastowa. Bardzo dziękuje za pomoc.

Wiktoria | UCFB Wembley

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo pomocne w całym procesie aplikacji na studia.

Bartek | Solent University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Bardzo pomocna firma, łatwy kontakt i przyjazne nastawienie do kandydatów, polecam!

Franek | UCFB Etihad

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Bardzo pomocni i zaangażowani. Odpowiadali na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Cudowna ekipa, pełna empatii, wyrozumiałości i cierpliwości. Uzyskałam odpowiedz na wszystkie nurtujące mnie pytania i pomoc w procesie rekrutacyjnym :)

Karolina | Żywiec

5

Bardzo polecam, dyspozycyjność 24/7, bardzo pomocni i zaangażowani. Współpraca to czysta przyjemność

Paulina | Puck

5

Świetny kontakt i rzeczowe rady. Bardzo polecam agencję, przemiła pomoc w bardzo ważnych wyborach 🤗

Natalia | Malbork

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osob tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki tej organizacji w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5

Studia w Anglii pomoga na każdym kroku rekrutacji tak, żeby przyszli studenci mieli wysokie szansę na przyjęcie. Cieplutko polecam! <3

Zuzia | Inowrocław

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2019