Hej Maturzystko i Maturzysto 2021

mamy dla Ciebie dwie ważne wiadomości! Złą i dobrą


1. ZŁA WIADOMOŚĆ

Od 2021 roku pożyczki rządowe na czesne na studia w UK nie będą dostępne z powodu Brexitu. 😢 od 1 stycznia 2021 znika dla Ciebie opcja finansowania 5 lat studiów! To jakby zabrano ci wygraną w Lotto na kwotę 46.250,00 funtów, czyli 231.250,00 zł. Pech! Ale przecież nie możesz mieć pretenesji do rodziców, że jesteś na tym świecie o rok za późno.

2. DOBRA WIADOMOŚĆ

Możesz wyprzedzić Brexit i rozpocząć studia na brytyjskim uniwersytecie jeszcze w tym roku! SZOK? TAK!
Ale chyba pozytywny? Wyobraź sobie zamiast kucia do polskiej matury aby móc dostać się na studia, Ty już na tych studiach jesteś! I w dodatku na brytyjskim uniwersytecie!

  • Zamiast polskich lektur piszesz eseje po angielsku.
  • Zamiast kucia independent study

Jak to możliwe??? Easy! Zapnij pasy i czytaj! 🙂
🔥  Zamia
st klasy maturalnej rozpoczynasz od września  studia na Foundation Year w De Montfort University lub Greenwich University w Londynie! 🔥  2020 to Twoja ostatnia szansa! Zamieniasz klasę maturalną na bezstresowy Foundation Year -International Year Zero (rok zerowy dla studentów międzynarodowych!) 🔥 

Foundation Year to dedykowany rok zerowy dla osób po 11 latach edukacji (w Polsce, Anglii innych krajów Europy) Dzięki temu uzyskujesz dostęp do finansowania całych studiów w Wielkiej Brytanii. Sonds good? 🙂

Warunek: musisz rozpocząć edukację w roku 2020! Najpóźniej w styczniu 2021*
(* tylko wybrane kierunki-pytaj nas o szczegóły jaki kierunek możesz zacząć od stycznia 2021. UwAGA! Podanie już teraz!)
Dostajesz
100% finansowania Twoich studiów przez 3 lub 4 lata (3 +możliwy staż) + 1 rok studiów magisterskich. Razem max na 5 lat studiów!
Masz dostęp do korzystnej rządowej, umarzanej pożyczki studenckiej bo zaczynasz studia przed Brexitem a prawo w UK nie działa wstecz! W 2021 to opcja znika! Lucky you? YES, YOU ARE LUCKY!!! 💰


Sprawdź jakie kierunki masz do wyboru  >>>

DMU logo     

   link do filmu na YT

Zobacz prezentację na temat możliwości studiowania po drugiej klasie >>

Film z webinaru cz.2 >>

Link do filmu na YT

Napisz co o tym sądzisz? Możesz jeszcze oddychać? Oddychaj głęboko!
Jaki kierunek spodobał Ci się najbardziej? Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało pytaj 😊
Porówna drugi dostępny kampus: University of Greenwich

Lista kierunków

Dasz radę? YES YOU CAN!!! It’s your life! (Bon Jovi!) 🔥 

Zaproś rodziców do grupy na FB>
Poznaj innych wyjeżdżających studentów>

 

Telefon: +48 600 554 555

Obserwuj nas w social media:

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020