Przeprowadzka do Wielkiej Brytanii?


Hej! Mamy dla Ciebie 2 ważne wiadomości! Złą i dobrą 😎


1. ZŁA WIADOMOŚĆ 😪

Od roku akademickiego 2021/2022 pożyczki rządowe SFE na czesne SLC na studia w UK nie będą dostępne dla studentów z Unii Europejskiej z powodu Brexitu. 😢 Od września 2021 znika dla Ciebie opcja finansowania 5 lat studiów w UK! Pech! To jakby zabrano ci wygraną w Lotto na kwotę 38.750 funtów, czyli ok. 199.000zł! Co robić??? Na szczęście jest rozwiązanie!

2. DOBRA WIADOMOŚĆ 🙂

Możesz wyprzedzić Brexit i rozpocząć studia na brytyjskim uniwersytecie jeszcze w tym roku akademickim 2020/2021! Dzięki temu wyprzedzasz Brexit bo rozpoczynasz studia jeszcze w „starym”, przed brexitowym roku akademickim. SZOK?

🔥 JAK TO MOŻLIWE?

  • Od lipca 2021 rozpoczynasz studia na Coventry University w UK!
  • Masz tylko 15-20h bezstresowych zajęć online tygodniowo!
  • Zajęcia stacjonarne zaczynasz w październiku 2021!
  • Studiujesz w kompletnie innym systemie edukacji, independent study, metodą projektu, bezstresowo w przyjaznych relacjach na „TY” z wykładowcami.
  • Zdobywasz dyplom ceniony na całym świecie- jesteś bilingual bo angielski znasz jak polski! ☺

🔥 DLACZEGO WARTO SIĘ POSTARAĆ?

WARTO, bo twoja ostatnia szansa! Dzięki temu uzyskujesz dostęp do finansowania całych 5 lat studiów w Wielkiej Brytanii. Sounds good? 🙂

🔥 Warunek: musisz rozpocząć edukację najpóźniej w lipcu 2021, w starym roku akademickim 2020/2021. No worries! Dasz radę! To Twoja szansa.


ZOBACZ KIERUNKI STUDIÓW DOSTĘPNE OD LIPCA 2021:WYMAGANIA 

  • Średnia z matury min. 60%, 2 przedmioty rozszerzone na min. 55%
  • IELTS 6.0

Gdy wybierzesz jeden z powyższych kierunków to masz dostęp do korzystnej rządowej pożyczki studenckiej (na całe studia). Zaczynasz studia w „starym” roku akademickim, który rozpoczął się przed Brexit. Prawo w UK nie działa wstecz dlatego to szansa dla ciebie! We wrześniu 2021 zaczyna się nowy rok akademicki, jeżeli nie posiadasz pre-settled status pożyczka studencka nie będzie dla Ciebie dostępna. 😕


Lucky you? YES, YOU ARE LUCKY!!! 💰

Teraz do dzieła! Składaj podanie online!

Pomożemy krok po kroku for free 🙂 Więcej o pożyczce na czesne >>>


OD CZEGO ZACZĄĆ? ZAŁÓŻ KONTO I IDŻ DALEJ KROK PO KROKU

link do założenia konta


 

Zaproś rodziców do grupy na FB>
Poznaj innych wyjeżdżających studentów>


Telefon: +48 600 554 555
Mail:  pomoc@studiawanglii.pl
Adres:  Daszyńskiego 9, Bydgoszcz

Obserwuj social media:

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021