Hej Maturzystko i Maturzysto 2021! mamy dla Ciebie 3 ważne wiadomości! Złą, dobrą i…dziwną 😎


1. ZŁA WIADOMOŚĆ 😪

Od roku akademickiego 2021/2022 rozpoczynającego się od września 2021 pożyczki rządowe SFE na czesne SLC na studia w UK nie będą dostępne dla studentów z Unii Europejskiej z powodu Brexitu. 😢 Od września roku 2021 znika dla Ciebie opcja finansowania 5 lat studiów w UK! Pech! To jakby zabrano ci wygraną w Lotto na kwotę 38.750 funtów, czyli 195.000zł! Ale przecież nie możesz mieć pretenesji do rodziców, że jesteś na tym świecie o rok za późno! 🙃 Co robić??? Na szczęście jest rozwiązanie!

2. DOBRA WIADOMOŚĆ 🙂

Możesz wyprzedzić Brexit i rozpocząć studia na brytyjskim uniwersytecie jeszcze w tym roku akademickim 2020/2021! Dzięki temu wyprzedzasz Brexit bo rozpoczynasz studia jeszcze w „starym”, przedbrexitowym roku akademickim. Formalnie po Brexit 31.12.2020 ale pamiętaj, że „stary” rok akademicki 2020/2021 trwa do końca czerwca 2021. SZOK?

3. DZIWNA WIADOMOŚĆ: MOŻESZ POGODZIĆ LEKCJE W KLASIE MATURALNEJ I STUDIA ONLINE W UK! 😲

YES, YOU CAN! To wszystko „Dzięki” epidemii i lekcjom zdalnym. Nawet jeżeli do szkoły wrócisz zgodnie z zapowiedziami Ministra Edukacji 18.01.2021 to jest to możliwe. Dlaczego? Bo zajęcia na brytyjskim uniwersytecie na studiach na tzw. Foundation Year będą prowadzone online do Świąt Wielkanocnych i możesz pogodzić z lekcjami w klasie maturalnej! Czy warto? Warto! 😎

🔥 JAK TO MOŻLIWE?

  • Od stycznia 2021 rozpoczynasz studia na Foundation Year w UK! To International Year Zero (rok zerowy dla studentów międzynarodowych!)
  • Masz tylko 15h bezstresowych zajęć online tygodniowo -można to pogodzić z polską szkołą! Zajęcia odbywać się będa po godz 1pm UK czyli po 14:00 polskiego czasu
  • Na zajęcia stacjonarne dołączysz po maturze w maju. Egzaminu ustnego na maturze nie będzie więc szybko lecisz od razu na studia do UK!
  • Zajęcia tzw. accelerated year kończysz w sierpniu
  • Masz krótsze wakacje ale wyprzedzasz Brexit i bez stresu od września zaczynasz Year1 ze 100% finansowaniem, nawet jeżeli nie posiadasz statusu Pre-Settled Status
  • Studiujesz w kompletnie innym systemie edukacji, independent study, metodą projektu, bezstresowo w przyjaznych relacjach z wykładowcami
  • Zdobywasz dyplom ceniony na całym świecie -jesteś bilingual bo angielski znasz jak polski

🔥 DLACZEGO WARTO SIĘ POSTARAĆ?
WARTO, bo twoja ostatnia szansa! Foundation Year to dedykowany rok zerowy dla osób po 11 latach edukacji. Odpowiada to tzw. GCSE w UK. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do finansowania całych 5 lat studiów w Wielkiej Brytanii. Sounds good? 🙂 Wystarczy dobre świadectwo z drugiej klasy, dobry list motywacyjny i zaliczone interview z przedstawicielem uczelni. Pomożemy to ogarnąć bezpłatnie!

🔥 Warunek: musisz rozpocząć edukację najpóźniej w styczniu 2021, w starym roku akademickim 2020/2021. No worries! Wszystko z domu online po lekcjach w klasie maturalnej. Nawet jeżeli dłużej posiedzis w szkole to wszystkie zajęcia w UK są rejestrowane i zawsze możesz nadrobić nieobecności. Dasz radę! To Twoja szansa dzięki …COVID.

Nowy rok akademicki rozpoczyna sie we wrześniu a Ty Dostajesz 100% finansowania Twoich studiów na 5 lat (1+3 +możliwy staż zagrniczny) + 1 rok studiów magisterskich.
Masz dostęp do korzystnej rządowej, umarzanej pożyczki studenckiej bo zaczynasz studia przed Brexitem a prawo w UK nie działa wstecz! W 2021 to opcja znika! Lucky you? YES, YOU ARE LUCKY!!! 💰 Teraz do dzieła! Składaj podanie online! Pomożemy krok-po-kroku! Do czerwca 2021 for free 🙂

link do założenia konta


Poznaj uniwersytet, który oferuje możliwość studiów po 11 latach edukacji. Sprawdź jakie kierunki masz do wyboru  >>>

DMU logo     

   link do filmu na YT

Zobacz prezentację na temat możliwości studiowania po drugiej klasie >>

Film z webinaru cz.2 >>

Link do filmu na YT

Napisz co o tym sądzisz? Jaki kierunek spodobał Ci się najbardziej? 😊
Porównaj drugi dostępny kampus: University of Greenwich

Lista kierunków

Dasz radę? YES YOU CAN!!! It’s your life! (Bon Jovi!) 🔥 

OD CZEGO ZACZĄĆ? ZAŁÓŻ KONTO I IDŻ DALEJ KROK PO KROKU

link do założenia konta

Zaproś rodziców do grupy na FB>
Poznaj innych wyjeżdżających studentów>

Telefon: +48 600 554 555

Obserwuj relacje w social media

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021