Przeprowadzka do Wielkiej Brytanii


Hej Maturzystko i Maturzysto 2021! mamy dla Ciebie 3 ważne wiadomości! Złą, dobrą i…dziwną 😎


1. ZŁA WIADOMOŚĆ 😪

Od roku akademickiego 2021/2022 pożyczki rządowe SFE na czesne SLC na studia w UK nie będą dostępne dla studentów z Unii Europejskiej z powodu Brexitu. 😢 Od września 2021 znika dla Ciebie opcja finansowania 5 lat studiów w UK! Pech! To jakby zabrano ci wygraną w Lotto na kwotę 38.750 funtów, czyli ok. 199.000zł! Co robić??? Na szczęście jest rozwiązanie!

2. DOBRA WIADOMOŚĆ 🙂

Możesz wyprzedzić Brexit i rozpocząć studia na brytyjskim uniwersytecie jeszcze w tym roku akademickim 2020/2021! Dzięki temu wyprzedzasz Brexit bo rozpoczynasz studia jeszcze w „starym”, przedbrexitowym roku akademickim. SZOK?

3. DZIWNA WIADOMOŚĆ: MOŻESZ POGODZIĆ LEKCJE W KLASIE MATURALNEJ I STUDIA ONLINE W UK! 😲

YES, YOU CAN! To wszystko „dzięki” epidemii i lekcjom zdalnym możesz połączyć przygotowanie do matury ze studiami online. Bo zajęcia na brytyjskim uniwersytecie na studiach na tzw. Foundation Year będą prowadzone online i zaczynać się od godz 14:00. Czy warto? Warto! 😎

🔥 JAK TO MOŻLIWE?

  • Od kwietnia 2021 rozpoczynasz studia na Foundation Year w UK! To tzw. International Year Zero rok zerowy dla studentów międzynarodowych!
  • Masz tylko 15-20h bezstresowych zajęć online tygodniowo!
  • Na zajęcia stacjonarne dołączysz po maturze w maju. Egzaminu ustnego na maturze nie będzie więc szybko lecisz od razu na studia do UK!
  • Zajęcia tzw. accelerated year kończysz w grudniu 2021. 
  • Masz krótsze ferie ale wyprzedzasz Brexit i bez stresu od stycznia 2022 zaczynasz Year1 ze 100% finansowaniem, nawet jeżeli nie posiadasz statusu Pre-Settled Status
  • Studiujesz w kompletnie innym systemie edukacji, independent study, metodą projektu, bezstresowo w przyjaznych relacjach z wykładowcami
  • Zdobywasz dyplom ceniony na całym świecie -jesteś bilingual bo angielski znasz jak polski

🔥 DLACZEGO WARTO SIĘ POSTARAĆ?
WARTO, bo twoja ostatnia szansa! Foundation Year to dedykowany rok zerowy dla osób po 11 latach edukacji. Odpowiada to tzw. GCSE w UK. Dzięki temu uzyskujesz dostęp do finansowania całych 5 lat studiów w Wielkiej Brytanii. Sounds good? 🙂 Wystarczy dobre świadectwo z drugiej klasy, dobry list motywacyjny i zaliczone interview z przedstawicielem uczelni. Pomożemy to ogarnąć bezpłatnie!

🔥 Warunek: musisz rozpocząć edukację najpóźniej w kwietniu 2021, w starym roku akademickim 2020/2021. No worries! Wszystko z domu online po lekcjach w klasie maturalnej. Nawet jeżeli dłużej posiedzisz w szkole to wszystkie zajęcia w UK są rejestrowane i zawsze możesz nadrobić nieobecności. Dasz radę! To Twoja szansa dzięki … COVID.

Nowy rok akademicki rozpoczyna się we wrześniu a Ty Dostajesz 100% finansowania Twoich studiów na 5 lat (1+3 +możliwy staż zagraniczny) + 1 rok studiów magisterskich.

Zobacz kierunki studiów dostępne od kwietnia 2021.

BUSINESS AND MANAGEMENT COURSES

Accounting and Business Management
Advertising and Marketing Communications
Business Management and HRM (Human Resource Management)
Business and Marketing
International Business
Marketing
Global Leadership and Management

ENGINEERING AND COMPUTING COURSES

Business Information Systems
Computing
Information and Communication Technology
Internet of Things
Electrical and Electronic Engineering
Mechanical Engineering
Mechatronics

Gdy wybierzesz jeden z powyższych kierunków to masz dostęp do korzystnej rządowej, umarzanej pożyczki studenckiej (na całe studia) Zaczynasz studia w „starym” roku akademickim, który rozpoczął się przed Brexit. Prawo w UK nie działa wstecz dlatego to szansa dla ciebie! W 2021 to opcja znika od września bo zaczyna się nowy rok akademicki!

Lucky you? YES, YOU ARE LUCKY!!! 💰 Teraz do dzieła! Składaj podanie online! Pomożemy krok po kroku! Do czerwca 2021 for free 🙂 Więcej o pożyczce na czesne >>>

link do założenia konta


Poznaj uniwersytet, który oferuje możliwość studiów po 11 latach edukacji. Sprawdź jakie kierunki masz do wyboru  >>>

DMU logo     

   link do filmu na YT

Zobacz prezentację na temat możliwości studiowania po drugiej klasie >>

Film z webinaru cz.2 >>

Link do filmu na YT

Napisz co o tym sądzisz? Jaki kierunek spodobał Ci się najbardziej? 😊

Dasz radę? YES YOU CAN!!! It’s your life! (Bon Jovi!) 🔥 

OD CZEGO ZACZĄĆ? ZAŁÓŻ KONTO I IDŻ DALEJ KROK PO KROKU

link do założenia konta

Zaproś rodziców do grupy na FB>
Poznaj innych wyjeżdżających studentów>

Telefon: +48 600 554 555

Obserwuj relacje w social media

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021