Terminy wysyłania aplikacji w UCAS 2020/2021

Pamiętaj, że podanie na studia w Anglii i Walii składasz w klasie maturalnej! Kroki rekrutacji z dokładnym opisem i tutorialami do każdego kroku znajdziesz po zalogowaniu na naszą stronę. Poniżej ważne terminy.
Nie przejmuj się za bardzo-pomożemy skutecznie w ogarnięciu wszystkiego na czas (and for free!) 🙂


15 październik 2019 – 19:00 (czasu PL) – termin wysyłania aplikacji w UCAS na medycynę, stomatologię, weterynarię, Oxford lub Cambridge


15 stycznia 2020 – 19:00 (czasu Pl) – termin wysyłania aplikacji w UCAS na wszystkie kierunki oprócz tych, na które aplikacja była 15 października 2019 (medycyna, weterynaria, stomatologia)


25 luty 2020 – otwarcie UCAS Extra; jeśli wysłałeś/-aś aplikację na 5 kierunków i z żadnego z nich nie uzyskałeś/-aś Conditional Offer, masz możliwość dodania jednego dodatkowego kierunku


5 maja 2020 – jeśli otrzymałeś/-aś odpowiedzi od wszystkich uczelni przed 31 marca 2020, do tej daty musisz odpowiedzieć na oferty uczelni w UCAS Track, w przeciwnym wypadku wszystkie oferty przepadną


6 maja 2020 – jeśli wysłałeś/-aś swoją aplikację przed 15 stycznia 2020, to do tej daty musisz otrzymać odpowiedzi od wszystkich uczelni; jeśli ich nie otrzymasz, nie będziesz mógł/a dokonać ostatecznego wyboru


4 czerwca 2020 – jeśli otrzymałeś/-aś odpowiedzi od wszystkich uczelni przed 6 maja 2020, to do tej daty musisz odpowiedzieć na oferty uczelni, w przeciwnym wypadku przepadną


18 czerwca 2020 – jeśli otrzymałeś/-aś odpowiedzi od wszystkich uczelni przed 4 czerwca 2020, to do tej daty musisz odpowiedzieć na oferty uczelni, w przeciwnym wypadku przepadną


30 czerwca 2020 – 19:00 (czasu Pl)  – ostatni termin wysyłania aplikacji, po tej dacie wszystkie aplikacje wpadają do Clearingu


5 lipca 2020 – ostatnia możliwość dodania dodatkowego kierunku poprzez UCAS Extra w UCAS Track


6 lipca 2020 – rusza Clearing w UCAS


6 lipca 2020 – wyniki IB są dostępne, trzeba je przesłać uczelni


13 lipca 2020 – uniwersytety muszą odpowiedzieć na wszystkie aplikacje wysłane do 30 czerwca 2020


20 lipca 2020 – jeśli otrzymałeś/-aś oferty od wszystkich uczelni do 13 lipca 2020, musisz na nie odpowiedzieć do 20 lipca 2020, w przeciwnym wypadku przepadną


13 sierpnia 2020 – rusza Adjustment; jeśli spełniłeś/-aś wymogi uczelni lub zdałeś/as egzaminy jeszcze lepiej, niż to było wymagane, masz czas do 31 sierpnia na to, by złożyć podanie na inny kierunek. Nie jest to obowiązkowe.


31 sierpnia 2020 – do tej daty musisz spełnić wszystkie warunki swojej Conditional Offer. Kończy się Adjustment.


21 września 2020 – 19:00 (czasu Pl)  – ostatni moment na aplikację na studia


20 października 2020 – ostatni moment na dodanie Clearing choice i na zaakceptowanie go przez uczelnie

 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020