BSc Zdrowia Publicznego

Czy czujesz pasję do zdrowia i dobrego samopoczucia społeczności? Zdrowie publiczne jest pełne możliwości w NHS, organizacjach charytatywnych, samorządowych i globalnych organizacjach non-profit. Studiuj nasz pełny etat w dziedzinie zdrowia publicznego w Chelmsford i rozwijaj umiejętności potrzebne do promowania i ochrony zdrowia ludzi. Zdobądź praktyczne doświadczenie podczas staży społecznych i przygotuj się na karierę w służbie zdrowia.

Zdrowie publiczne obejmuje trzy kluczowe obszary:

Poprawa zdrowia: angażuje się w pracę na rzecz poprawy zdrowia i samopoczucia osób i społeczności poprzez promowanie zmian stylu życia w zdrowiu, np. pomagając ludziom rzucić palenie, poprawiając ich warunki życia lub promując zdrowe odżywianie, ale także rozwiązując podstawowe problemy, takie jak ubóstwo i ograniczony dostęp do opieki zdrowotnej.
Ochrona zdrowia: Obejmuje zapewnienie bezpieczeństwa i jakości środowiska, żywności i wody, zapobieganie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych oraz zarządzanie epidemiami, np. pandemia grypy lub zajęcie się skutkami zdrowotnymi zmian klimatu w Wielkiej Brytanii lub za granicą.
Opieka zdrowotna: Pomoc w zapewnieniu, że usługi zdrowotne i opiekuńcze są dostosowane do celu i dostępne dla wszystkich grup ludności.
Nierówności zdrowotne oznaczają, że nie wszyscy zaczynamy od takiej samej szansy w życiu. Potrzeba rozpoznania potrzeb w zakresie zdrowia publicznego nigdy nie była tak ważna.

Różnorodny charakter zdrowia publicznego oznacza, że ​​żaden dzień nie jest taki sam. Od przeprowadzania wywiadów ze studentami na temat uzależnienia od narkotyków i alkoholu lub tworzenia kampanii na temat ćwiczeń fizycznych i odżywiania w biednej części Wielkiej Brytanii po pisanie raportu informującego rząd o rzadkiej chorobie w kraju rozwijającym się.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności potrzebne w rzeczywistych sytuacjach, od udziału w symulowanych scenariuszach i badaniach społecznościowych po tworzenie raportów, prezentacji i prezentacji do prezentacji dla paneli i sędziów. Pomożemy Ci rozwinąć zaufanie i skuteczność potrzebne podczas pracy w grupach współpracujących. Po powrocie do klasy zdobędziesz umiejętności badawcze i analityczne, aby móc interpretować dane i rozumieć, jak tworzyć z nich rozwiązania i raporty. Od rozwoju technologii i trendów zdrowotnych po obecność w mediach społecznościowych i kampanie – monitorujemy i zmieniamy się wraz z krajobrazem, więc Twój stopień jest zawsze odpowiedni.

Po ukończeniu studiów będziesz w stanie wykorzystać dowody, aby zaplanować i wdrożyć rozwiązania zdrowotne dla osób i społeczności oraz opracować skuteczne polityki zdrowotne. Będziesz także pamiętać o ważnych kwestiach, takich jak nierówności zdrowotne i sprawiedliwość społeczna, zapoznasz się z przydatnymi narzędziami do oceny potrzeb zdrowotnych i analizy danych, a także rozwiniesz skuteczne umiejętności komunikacyjne.

Współpracowaliśmy z interesariuszami zdrowia publicznego, w tym Public Health England, UK Public Health Register (UKPHR) i Health Education England, aby stworzyć nasz kurs, a nasi nauczyciele są częścią międzynarodowych sieci, które informują o wszystkim, co robimy.

Będziesz stale rozważać swoją karierę; angażowanie się w ramy zawodowe zdrowia publicznego i demonstrowanie szeregu standardów UKPHR. Będzie to wspierane przez podejmowane przez ciebie miejsce pracy i portfolio, które wykonasz

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/public-health-bsc-hons-3/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023