Studia w Anglii Oxfordon to doświadczony team doradców edukacyjnych, działający na rynku edukacji zagranicznej od 13 lat. Nasza pomoc jest merytoryczna i kompleksowa, a co najważniejsze BEZPŁATNA!
Dzięki nam zaoszczędzisz na tłumaczeniach dokumentów. My robimy to for free! 🙂

Zaczynamy od wspólnego odnalezienia Twojej najlepszej ścieżki kariery międzynarodowej, zgodnej z zainteresowaniami. Razem idziemy krok po kroku przez twoją aplikację na studia:

  • wybór kierunku i uczelni,
  • złożenie podania
  • złożenie wniosku o dofinansowanie
  • pomoc w wyborze akademik lub wynajmie pokoju w mieszkaniu studenckim.

Działamy na zasadach bliskiej współpracy z brytyjskimi uniwersytetami, które dają ogromny wachlarz możliwości wyboru kierunku studiów i otwierają przed Tobą świat międzynarodowej kariery. Często doradzamy wybór kierunku o którego istnieniu dowiadujesz się od nas!
Ratujemy Ciebie w sytuacji gdy zabraknie ci na maturze kilka procent. Pomagamy we wszystkim z czym masz problem. Poznajemy Ciebie ze studentami, którzy już studiują tam gdzie jedziesz. Dlatego wszyscy mamy tyle radości z Twojego sukcesu, którego stajemy się częścią!
To dla nas wielka satysfakcja, to właśnie dlatego kochamy swoją pracę!

Naszą pomoc docenisz szczególnie, gdy będziemy Ci pomagać w rozwiązywaniu problemów formalnych i komunikacyjnych z uczelnią. Mamy własne, prywatne kanały komunikacji, wiemy z kim o czym i jak rozmawiać. Pomagamy, sprawdzamy, negocjujemy, przypominamy, pilnujemy Twoich terminów. Doprowadzamy sprawy do szczęśliwego finału. Dajemy Tobie pewność, że wszystko będzie zrobione jak najlepiej. Za naszą pomoc nie pobieramy opłat – do tego zobowiązuje nas status doradcy edukacyjnego. Dlatego nasza pomoc jest bezpłatna. Dzięki nam zaoszczędzisz na tłumaczeniach. My robimy to for free!
Z nami poradzisz sobie bez problemu ze złożeniem podania na studia w Anglii lub w Walii.
Studia w Anglii lub Walii? YES YOU CAN!

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020