Budownictwo BSc

Opanuj zasady i umiejętności zawodowe inżynierii lądowej na tym kursie opartym na Chelmsford, łącząc istotną teorię z praktycznym nauczaniem. Skorzystasz z naszych specjalistycznych warsztatów inżynieryjnych, pracujesz nad podstawowymi umiejętnościami matematycznymi i rozwiązujesz rzeczywiste scenariusze rozwiązywania problemów, a masz szansę wziąć opcjonalny rok stażu. Nasz kurs jest akredytowany przez Wspólną Radę Moderatorów działającą w imieniu instytucji inżynieryjnych dla Engineering Council UK, umożliwiającą pracę w kierunku uzyskania statusu Incorporated Engineer po ukończeniu studiów.

Inżynieria lądowa oznacza dotarcie tam i wywarcie wpływu na otaczający nas świat. Duże projekty, takie jak drogi, budynki, tunele i ochrona przeciwpowodziowa, są projektowane, budowane i ulepszane przez inżynierów budowlanych.

Tutaj w Anglii Ruskin poznasz koncepcje, teorie i zasady inżynierii lądowej oraz jej nauki i matematyki. Ale rozwiniesz również swoje umiejętności praktyczne i kompetencje do pracy jako profesjonalista.

W pełni wykorzystasz nasze specjalistyczne laboratoria testowe i badawcze. Dowiedz się o formach konstrukcyjnych, obciążeniu, analizie strukturalnej i zachowaniu materiałów. Zastosuj metody ilościowe i odpowiednie oprogramowanie komputerowe.

Przygotowując się do praktyki zawodowej, nauczysz się pracować w zespole projektowym – i przyjrzysz się zagadnieniom związanym z prawem, zarządzaniem zasobami ludzkimi, zdrowiem i bezpieczeństwem, etyką i ryzykiem. Wizyty w witrynie i wykładowcy zaproszeni połączą Cię z branżą.

Oferujemy również nasze Constructionarium, które jest tygodniowym doświadczeniem budowlanym.

Nasz kurs BSc (z wyróżnieniem) koncentruje się na praktycznych umiejętnościach w zakresie zasad inżynierii, standardów i kodeksów postępowania. Nasz kurs BEng (z wyróżnieniem) oferuje więcej teorii i matematyki.

Akredytowany przez Wspólną Radę Moderatorów działającą w imieniu ICE, IStructE, CIHT i IHE dla Engineering Council UK, stopień ten jest akredytowany jako w pełni satysfakcjonujący bazę edukacyjną dla Incorporated Engineer (IEng). Więcej informacji na stronie www.jbm.org.uk.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/civil-engineering-bsc-hons-2/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020