– Chemia analityczna

Czy jesteś specjalistą analitycznym, który chce odświeżyć swoją wiedzę na temat chemii analitycznej? Czy jesteś absolwentem szerokiej gamy nauk związanych z chemią? Możemy zapewnić Ci zaawansowaną wiedzę, umiejętności i atrybuty wymagane do rozpoczęcia lub rozwoju kariery w chemii analitycznej i jej poddyscyplinach lub pomóc Ci wdrożyć się w studia doktoranckie.


Kariera i szanse na zatrudnienie

W Nottingham Trent University wiemy, że twoje szanse na zatrudnienie i perspektywy zatrudnienia są kluczowymi czynnikami przy wyborze uniwersytetu. Musisz wiedzieć, że studia podyplomowe będą warte czasu i pieniędzy, które na nie wydasz.
95% naszych doktorantów jest zatrudnionych lub jest zaangażowanych w dalsze studia sześć miesięcy po zakończeniu nauki (najnowsze wyniki badań podyplomowych DLHE Survey 2014/15).
Nasza siła polega na adekwatności naszych stopni naukowych do realnego świata. We wszystkich obszarach tematycznych zachęcamy do uznania Twoich zbywalnych umiejętności i ich zastosowania w wielu karierach. Podejmując studia podyplomowe z chemii analitycznej, odniesiesz korzyści ze stopniowego rozwoju różnych umiejętności, takich jak zaawansowane techniki laboratoryjne oraz krytyczna analiza i synteza.
Absolwenci chemii kontynuują pracę na różnych rynkach pracy, a do ostatnich pracodawców należą:
– AstraZeneca
– Reckitt Benckiser
– GlaxoSmithKline
– Pfizer
– Alfa Aesar


Więcej informacji o tym kierunku w języku angielskim znajdziesz tutaj:
https://studiawanglii.pl/courses/analytical-chemistry/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020