2021 JANUARY | MSc Cyber Security


Studia magisterskie w zakresie cyber bezpieczeństwa obejmują zagadnienia z obszaru nowoczesnych technologii, od bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych po cyberterroryzm, cyberprzestępczość i bezpieczeństwo mobilne. Uniwersytet Swansea łączy podejście holistyczne i interdyscyplinarne łączy moduły dotyczące testów penetracyjnych, modelowania formalnego, zarządzania bezpieczeństwem informacji, kryptografii i sztucznej inteligencji. Sercem tego kierunku jest nowy Computational Foundry o wartości 32,5 miliona funtów. Zaawansowany sprzęt dydaktyczny i badawczy obejmuje laboratorium wizyjne i biometryczne, laboratorium twórców, laboratorium teoretyczne, laboratorium bezpieczeństwa cybernetycznego / sieci, laboratorium użytkownika i pakiet wizualizacji. Laboratorium cyberbezpieczeństwa umożliwia eksplorację środowiska bezpieczeństwa, przeprowadzanie eksperymentów w zakresie bezpieczeństwa sieci i urządzeń mobilnych oraz badania zagrożeń w kontekście Internetu rzeczy.


Why Cyber Security at Swansea?


Computer Science at Swansea University is widely acknowledged as a leading UK department, with a raft of impressive rankings reflecting teaching and research excellence. The College is ranked:

  • 8th in the UK overall [Times/Sunday Times Good University Guide 2019]
  • In the UK Top 20 for Research Excellence [Research Excellence Framework 2014]
  • 14th in the UK for research [Times and Sunday Times University Guide 2019]
  • UK University of the Year Runner-up and Welsh University of the Year [Times and Sunday Times University Guide 2019]

Computer Science and Engineering at Swansea is world ranked 401-500 in the 2017 Global Ranking of Academic Subjects (GRAS).


Your Cyber Security Experience


You will first undertake a series of 15-credit modules, a number of which will be compulsory and others you will choose. The next stage of the MSc is shaped by a 60-credit project module.

Over the course of this degree you will be taught by staff from internationally renowned research groups. Their knowledge of constant developments in computer science helps to keep your learning fresh and relevant to the wider industry.

After the taught stage of the MSc a further four months is spent on a substantial cyber security research project. This involves cutting edge techniques for specifying, developing, verifying and accessing systems against security criteria. You will benefit from our range of industrial partners and world-leading research expertise.

Our commitment to keeping up with the technological curve is reflected in the hardware you will be working with every day.  Laboratories at Swansea are continually upgraded to ensure equipment is never more than three years old, and rarely more than two.

The new Computational Foundry on our Bay Campus is the nucleus of a vibrant community for world-class research leaders in computer science.


Cyber Security Employment Opportunities


Completing this MSc will considerably enhance your cyber security career prospects. Your future pathway might include any of the following.

  • Cyber threat analyst
  • Penetration tester
  • PhD researcher
  • Data security analyst
  • Secure web developer

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kierunku wejdź na stronę uniwersytetu>>


 

100% maturzystów, którym bezpłatnie pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2021