Historia


Dowiedz się, w jaki sposób przeszłe społeczeństwa rozwinęły się i zachowywały, aby lepiej zrozumieć nasze obecne i przyszłe życie, na naszym pełnym etacie w historii w Cambridge. Wybierz studiować za granicą w Kanadzie, brać udział w europejskich wycieczkach terenowych i lokalnych pracach terenowych oraz uzyskać pomoc w znalezieniu miejsc pracy. Poszerz swoją wiedzę historyczną i rozwijaj umiejętności analityczne i badawcze, które razem mogą prowadzić do kariery w takich dziedzinach jak dziedzictwo, muzea i genealogia.

Weź udział w kursie historii, który zajął 4 miejsce w Wielkiej Brytanii za „Zadowolenie z nauczania” i 8 miejsce za ogólną satysfakcję w The Guardian University Guide 2019
Opanuj dwie najważniejsze umiejętności na 2020 r. *: Kompleksowe rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie
Zostań badaczem i odkryj motywacje głównych postaci od Martina Luthera do Martina Luthera Kinga
Studiuj różnorodny wybór okresów i miejsc, z opcjami, które pozwalają rozwijać własne zainteresowania
Otrzymuj szczegółowe porady dotyczące kariery w naszym podstawowym module „Historia dzisiaj”
Studiuj za granicą w Kanadzie i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Poszerz swoje doświadczenia podczas naszych europejskich wycieczek terenowych – w 2018 roku odwiedziliśmy Berlin
Na naszym tytule licencjackim (z wyróżnieniem) rozważysz wiele historycznych podejść do szeregu różnych i często nieznanych okresów i miejsc. Zwiększy to zarówno twoją wiedzę historyczną, jak i pomoże ci zrozumieć, dlaczego ludzie i społeczeństwa myślą i zachowują się tak, jak robią to w kontekście ich życia.

Koncentrując się na historii Wielkiej Brytanii, Europy, Stanów Zjednoczonych i imperializmu od 1500 roku, będziesz badać, czytać i interpretować dokumenty, brać udział w dyskusjach i brać udział w pracach terenowych, aby racjonalnie zrozumieć, w jaki sposób wydarzenia historyczne ukształtowały dzisiejszy świat.

Dokładne dochodzenie poprawi Twoją zdolność krytycznego analizowania i rozwiązywania złożonych i istotnych problemów, takich jak powstawanie podziałów społecznych i dojście do władzy dyktatorów. Dowiesz się również o problemach związanych z naszą historią, o ograniczeniach naszej wiedzy i niebezpieczeństwach związanych z uproszczonymi wyjaśnieniami.

W naszych opcjonalnych modułach będziesz mieć okazję do lepszego zrozumienia obszarów historii, które najbardziej Cię interesują, za pomocą tematów obejmujących „Pierwszą wojnę światową”, „Thatcher i nowe prawo” oraz „Rosyjski: rewolucja i reakcja” , podczas gdy ostatni duży projekt pozwoli ci ukończyć duży projekt badawczy według własnego wyboru, ćwicząc wszystkie umiejętności, które rozwinąłeś podczas kursu. Możesz nawet przestudiować niektóre opcje, które możesz uznać za niezwykłe, takie jak jedzenie i historia lub historia sportu.

W trakcie kursu będziesz wspierany przez kadrę dydaktyczną o zróżnicowanej wiedzy specjalistycznej, w tym kierownika kursu, profesora Rohana McWilliam’a (studia wiktoriańskie, historia pracy), dr Jonathana Davisa (historia Rosji / ZSRR, lata 80.) i dr Seana Langa (brytyjski imperializm) , pierwsza wojna światowa). Profesor Lucy Blandis jest jednym z wiodących historyków płci w Wielkiej Brytanii, podczas gdy dr Richard Carr jest nie tylko autorytetem w dziedzinie nowoczesnej polityki, ale napisał biografię Charliego Chaplina.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/history-ba-hons-4/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023