Informatyka Msc

Zwiększ swoją wiedzę informatyczną, rozwijając umiejętności na poziomie branżowym w zakresie projektowania, opracowywania i wdrażania rozwiązań internetowych dla klientów na całym świecie. Specjalizujemy się w infrastrukturze chmury w nowoczesnych centrach danych, programowaniu aplikacji internetowych i bezpieczeństwie IT w biznesie. Wybierz, aby wziąć udział w opcjonalnym 12-tygodniowym stażu w ramach kursu i rozwijać kluczowe umiejętności związane z zatrudnieniem.

Omówimy wszystkie aspekty technologii i środowisk użytkowników, a także umiejętności tworzenia i zarządzania rozwiązaniami IT. Obejmuje to sposób zastosowania technologii sprzętowej i programowej do złożonych wymagań użytkowników oraz zapewnienia bezpieczeństwa ich systemów. Diagnozujesz problemy i reagujesz na wyzwania operacyjne. Możesz również na tym oprzeć, wybierając naszą opcję stażu, co pozwala ci zastosować swoją wiedzę w rzeczywistych warunkach branżowych, pomagając ci zdobyć kluczowe umiejętności zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w naszych zaawansowanych laboratoriach obliczeniowych, konfigurowaniu infrastruktury i tworzeniu aplikacji bazodanowych, narzędzi multimedialnych, przeglądarek i architektury serwerów.

Nasz kurs zapewnia Ci dostęp do najnowszych tematów i osiągnięć w takich obszarach, jak aplikacje internetowe i inżynieria e-biznesu. Po drodze zdobędziesz umiejętności badawcze potrzebne do przygotowania się do rozprawy.

Projekt Masters oferuje cenną okazję do przeprowadzenia dogłębnych badań na temat, który Cię szczególnie interesuje. Dla osób posiadających powiązania biznesowe jest to świetna okazja, aby rozpocząć pracę nad prawdziwym projektem, z firmą lub w celu przygotować się do pracy na pełny etat zaraz po ukończeniu studiów. Oto jak projekt pracy doktorskiej Jamesa pomógł mu zdobyć pierwszą profesjonalną rolę jako konsultant ds. Rozwoju IT

Pod koniec kursu będziesz mieć doświadczenie obejmujące pełny cykl życia aplikacji internetowej, w szczególności:

opracowanie interfejsu użytkownika i zaplecza aplikacji sieci Web, jednocześnie bezpiecznie przechowując dane w relacyjnych bazach danych
wykorzystanie ontologii jako alternatywy dla baz danych do przechowywania informacji i ich wyszukiwania
rozpoznawanie słabych punktów i techniki uczenia się w celu tworzenia bezpiecznych systemów
mając pewność posiadania infrastruktury niezbędnej do pomyślnego wdrażania aplikacji internetowych.
Odtąd będziesz mógł z powodzeniem zastosować swoją wiedzę do opracowywania dowolnego innego rodzaju aplikacji (mobilnej, chmurowej, samodzielnej).

Cambridge to idealne miejsce do studiowania informatyki. Niedawno nazwany „Najlepszym miastem do pracy w Wielkiej Brytanii” będziesz mieć wiele możliwości zdobycia odpowiedniego doświadczenia zawodowego na miejscu podczas studiów magisterskich, a po ukończeniu studiów możesz spodziewać się przeciętnego wynagrodzenia w wysokości 35 000 funtów. (Glassdoor 2016).

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/computer-science-msc-4/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020