Inżynieria mechaniczna MSc

Studiuj na czele przełomowych innowacji z wiodącymi na świecie naukowcami na naszym akredytowanym kursie IMechE. Przygotujemy Cię do śmiałego myślenia, przezwyciężania problemów i uczestniczenia w procesie umożliwiania społeczeństwu postępu. Sprawdź swoje praktyczne umiejętności w naszym nowym, standardowym warsztacie branżowym.

Zyskasz dogłębne zrozumienie zaawansowanych technik projektowania i analizy, korzystania z nowoczesnych materiałów i technologii produkcji. Będziemy poszerzać Twoją wiedzę w szerokim zakresie dziedzin inżynierii mechanicznej i pokrewnych dziedzin, dając Ci możliwość bycia kreatywnym i naukowym w równym stopniu.

Nasz kurs zapewni Ci umiejętności zbywalne, w tym informatykę i zarządzanie, a także analizę danych. Dzięki temu będziesz mieć duże szanse na zatrudnienie na rynku inżynierii mechanicznej, mając do wyboru różne kariery.

Nasze zaplecze obejmuje centrum CAD / CAM, frezarkę CNC na skalę przemysłową, tokarkę CNC, maszynę do szybkiego prototypowania, skaningowy mikroskop elektroniczny, dwuosiową maszynę do testowania zmęczenia Instron, maszynę do próby rozciągania, urządzenia do przygotowania materiałów, sprzęt spawalniczy i elektronikę sprzęt do testowania i pomiaru, taki jak oscyloskopy oraz urządzenia do generowania i testowania sygnałów.

Uznaje się, że studenci, którzy ukończyli akredytowany stopień IMechE, spełnili, w całości lub w części, wymogi akademickie wymagane do zarejestrowania się jako inżynier dyplomowany lub zatrudniony i mają silną pozycję, aby przejść do uzyskania statusu inżyniera zawodowego po okresie wstępnego rozwoju zawodowego w przemysł. Mgr częściowo spełni wymagania egzaminu akademickiego jako zarejestrowanego inżyniera dyplomowanego. Akredytowani absolwenci studiów magisterskich, którzy mają również BEng (z wyróżnieniem) akredytowany dla CEng, będą mogli wykazać, że spełnili podstawy edukacyjne do rejestracji CEng.

Należy zauważyć, że absolwenci akredytowanego programu magisterskiego, którzy nie mają również odpowiednio akredytowanego dyplomu z wyróżnieniem, nie będą uznawani za posiadających przykładowe kwalifikacje do rejestracji zawodowej jako inżynier dyplomowany w Radzie Inżynierów; jeśli chcą przejść do CEng, będą musieli indywidualnie ocenić swoje pierwsze kwalifikacje w ramach indywidualnej procedury postępowania.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/mechanical-engineering-msc-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023