Literatura angielska

Dowiedz się, w jaki sposób różne społeczeństwa ukształtowały i zostały ukształtowane przez literaturę angielską na naszym pełnym etacie w dziedzinie literatury angielskiej w Cambridge. Wybierz studia za granicą w Belgii, Hiszpanii lub Stanach Zjednoczonych. Zostań samodzielnym badaczem, a także rozwijaj wiele umiejętności krytycznych i komunikacyjnych wymaganych w nowoczesnym miejscu pracy.

Dołącz do kursu, który uzyskał 100% ogólnej satysfakcji w National Student Survey 2017
Przeglądaj klasyczne teksty literackie obok gatunków, w tym science fiction i literatury dziecięcej
Popraw swoje umiejętności pisania, zarówno krytyczne, jak i kreatywne
Współdziałaj z globalnym przemysłem wydawniczym, mieszkając i ucząc się w Cambridge, centrum literatury i wydawnictw
Ucz się od autora, który napisał książkę o studiowaniu literatury angielskiej
Studiuj za granicą w Belgii, Hiszpanii lub Stanach Zjednoczonych i ubiegaj się o fundusze na pokrycie kosztów
Nasza literatura angielska (z wyróżnieniem) pomoże Ci zrozumieć znaczenie literatury angielskiej; jak wpływa na nią kultura, język, technologia i ekonomia tego okresu, ale także jak wpływa na czytelników i samo społeczeństwo.

Studiując literaturę angielską, będziesz również eksplorować szereg innych przedmiotów, w tym historię, politykę, filozofię, religię, psychologię i historię sztuki.

Będziesz zachęcany do samodzielnej pracy i myślenia, co pomoże ci stać się samowystarczalnym i krytycznie dostosowującym się, ze zdolnością do rozważania perspektyw odmiennych od twojej lub popularnej opinii. Niektóre ćwiczenia angażują cię w pracę w grupie, prezentowanie pomysłów i informacji lub znajdowanie rozwiązań problemów z innymi, promowanie twoich umiejętności interpersonalnych i zdolności do negocjacji.

Oprócz rozwijania umiejętności, takich jak umiejętność czytania i pisania, które są ważne dla każdej przyszłej kariery, będziesz dobrze zaznajomiony z konkretnymi metodami badań literackich, takimi jak bibliografie, bazy danych i technologie informacyjne.

Nasze opcjonalne moduły dadzą ci także okazję do ćwiczenia i rozwijania własnego twórczego pisania, a także poznawania procesów współczesnego przemysłu wydawniczego. Inne opcje, które możesz wziąć to: pisanie pierwszej wojny światowej, czarna brytyjska fikcja, literatura teoretyczna dla dzieci i magia renesansu. W roku 3 możesz rozwijać własne zainteresowania i niezależne umiejętności badawcze, podejmując krótki lub długi duży projekt na wybrany przez Ciebie temat, współpracując z członkiem personelu posiadającym wiedzę specjalistyczną w wybranej dziedzinie.

Twoje studia będą wspierane przez cały kurs przez nasz zespół literatury angielskiej i ekspertów od pisania. Należą do nich kierownik kursu Dr Cassie Gorman (Atom w literaturze siedemnastowiecznej, w przygotowaniu); Dr Tory Young (Studiowanie literatury angielskiej, tekst używany na wielu innych kursach uniwersyteckich, a także na naszych); Profesor Eugene Giddens (Przygody Alicji w krainie czarów Lewisa Carrolla i Po drugiej stronie lustra: historia wydawnicza); oraz profesor Sarah Annes Brown (A Familiar Compound Ghost: Allusion and the Uncanny).

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/english-literature-ba-hons-3/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023