Muzyka elektroniczna

Eksploruj muzykę elektroniczną od jej początków po aktualne i pojawiające się trendy na pełnym etacie w dziedzinie muzyki elektronicznej w Cambridge. Eksperymentuj z technologiami muzycznymi, gatunkami, stylami i podejściami i stwórz unikalne portfolio, aby rozpocząć karierę jako elektroniczny producent-artysta.

Twórz muzykę elektroniczną czerpiąc z elektronicznej muzyki popularnej, elektronicznej muzyki tanecznej i eksperymentalnej elektroniki, łącząc gatunki i technologie w innowacyjnych produkcjach
Podejdź do kursu poprzez swoje szczególne zainteresowania muzyczne w projektach indywidualnych i współpracy oraz odkryj nowe metody, które zwiększą Twoją kreatywność muzyczną
Przygotuj się na karierę w branży, która wzrosła o 2% w 2017 roku, aby wnieść rekordową kwotę 4,5 miliarda funtów do gospodarki – wzrost o 100 milionów funtów w 2016 roku (uk.music.org).
Wykorzystaj w pełni nasze standardowe urządzenia i dodaj najnowsze oprogramowanie muzyczne do swojego CV
Wykorzystaj w pełni różnorodną scenę muzyczną Cambridge, od klasycznego po brytyjski rap, a także nasze linki do lokalnych sieci, takich jak Cambridge Arts Network i Cambridge Live
Występuj w miejscach na terenie kampusu i wokół Cambridge, takich jak Cambridge Junction i ARU’s Academy, a także na festiwalach, w tym na Big Weekendand Cambridge Folk Festival
Zanurz się w naszej pracowitej społeczności studenckiej – współpracuj przy projektach takich jak teledyski i filmy lub ścieżki dźwiękowe z gier komputerowych
Czerpiąc z ponad 100-letniej wiedzy na temat stosowania elektryczności w produkcji muzycznej, nasza muzyka elektroniczna BA (z wyróżnieniem) spełni Twoje oczekiwania w zakresie muzyki elektronicznej, umożliwiając odkrywanie powiązań i połączeń między różnymi formami praktyki muzyki elektronicznej i zapewni Ci zakres eksperymentu w tworzeniu twojej tożsamości dźwiękowej i muzycznej.

Poznasz techniki, które przygotują Cię do świata produkcji muzyki elektronicznej – świata obejmującego muzykę komercyjną i eksperymentalną, od popu po elektroniczną muzykę taneczną, elektronikę, muzykę dla mediów i muzykę eksperymentalną.

Poznasz także historię muzyki elektronicznej, od jej pionierów z początku XX wieku, poprzez krautrock, synthpop, industrial, techno i nowsze trendy w tej różnorodnej dziedzinie tworzenia muzyki, wskazując praktyki, które możesz zastosować w swojej muzyce .

Niezależnie od tego, czy interesujesz się pisaniem piosenek i produkcją muzyki z naciskiem na dźwięk elektroniczny, twórcze podejście eksperymentalne, czy też eksplorowanie gatunków i podgatunków elektronicznej muzyki tanecznej, ten kurs pozwoli Ci jak najlepiej je wykorzystać. W ciągu 3 lat będziesz uczyć się modułów z czterech różnych dziedzin, rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie produkcji; występ; konteksty i historie muzyki elektronicznej; i kreatywna przedsiębiorczość dla muzyki.

Zdobędziesz również techniki produkcji muzyki elektronicznej za pomocą cyfrowych stacji roboczych audio (np. Logic X, Ableton Live i Pro Tools HD), a także zdobędziesz doświadczenie przy użyciu różnych technologii analogowych i cyfrowych do tworzenia swoich projektów.

Nasze opcjonalne moduły pozwolą Ci poszerzyć doświadczenie poprzez zastosowanie tych umiejętności do muzyki w projektach medialnych (na przykład w grach, filmach i aplikacjach).

Podczas studiów będziesz wspierany przez zespół dydaktyczny z szerokim doświadczeniem w dziedzinie muzyki elektronicznej, muzyki popularnej i kreatywnych technologii muzycznych. Możesz także dołączyć do naszego Electronic Music Society, które organizuje cotygodniowe warsztaty oraz organizuje występy na żywo i wieczory klubowe.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/electronic-music-ba-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023