Nauka ratownictwa medycznego

Masz fajną głowę i masz ochotę na szybkie tempo? Studiuj na naszym pełnym etacie w dziedzinie nauk medycznych w Cambridge lub Chelmsford i otwórz drzwi do satysfakcjonującej kariery w nagłej opiece zdrowotnej. Będziesz uczyć się w specjalnie zaprojektowanych laboratoriach umiejętności i na stażach w London Ambulance Service lub East of England Ambulance Service. Nasz kurs jest zatwierdzony przez Health and Care Professions Council, więc ukończysz studia gotowe do pracy jako zarejestrowany ratownik medyczny.

Nasz ekscytujący kurs naukowy dla ratowników medycznych nauczy Cię umiejętności potrzebnych do pracy jako ratownik medyczny. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, korzystając z naszych nowoczesnych laboratoriów umiejętności, manekinów i specjalistycznego sprzętu, i poprzesz je teorią, której uczysz się w sali wykładowej. Następnie zastosujesz zarówno teorię, jak i praktykę na swoich stażach klinicznych w lokalnych trustach pogotowia ratunkowego. Zostaniesz umieszczony albo w ambulansowej służbie pogotowia NHS we wschodniej Anglii, albo w ambulansowej służbie ambulansowej NHS. Oprócz miejsca pobytu w karetce pogotowia doświadczasz również innych rodzajów miejsc, w tym podstawowej opieki zdrowotnej i ostrej.

Otrzymasz porady ekspertów od wspierających nauczycieli, w tym praktykujących profesjonalistów. Studiując i współpracując z praktykami z pielęgniarstwa i działu operacyjnego, nauczysz się pracować jako interdyscyplinarny zespół, odzwierciedlający rzeczywiste środowisko pracy.

Po ukończeniu studiów i rejestracji możesz pracować w szerokim zakresie pozaszpitalnych placówek opieki, w tym w karetce pogotowia lub samochodzie ratunkowym, w sterowni, w zespole pogotowia lotniczego (HEMS) lub w zespole reagowania w obszarach niebezpiecznych. Coraz częściej ratownicy medyczni pomagają również w zapewnieniu ostrej opieki w szpitalach i prywatnej opiece zdrowotnej, takich jak koncerty lub wyścigi samochodowe.

Nasz kurs nauk medycznych dla ratowników medycznych został opracowany we współpracy z East of England Ambulance Trust we współpracy z Health Education East of England. Jest zatwierdzony przez Health & Care Professions Council, więc możesz się zarejestrować i pracować jako ratownik medyczny, gdy tylko skończysz studia.

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie każdego aspektu opieki zdrowotnej i dostarczanie wartości określonych w Konstytucji NHS.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/paramedic-science-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023