Nauki przyrodnicze

Przygotuj się na satysfakcjonującą karierę w rozwijającej się dziedzinie biologii – rozwijając wiedzę naukową i umiejętności, których oczekują najlepsi pracodawcy

Ten trzyletni kurs odbywa się według tego samego programu co kurs FdSC, ale dodaje trzeci rok, podczas którego ukończysz rozprawę i będziesz mógł wybrać dodatkowe, specjalistyczne moduły, takie jak zoologia, biomedycyna, kontrola chorób i nauczanie przedmiotów ścisłych.

Zdobędziesz szczegółową wiedzę i zrozumienie kluczowych procesów i zasad biologicznych, a także umiejętności techniczne i naukowe, których będziesz potrzebować do pozyskiwania, interpretowania i analizowania danych w warunkach zdrowotnych lub laboratoryjnych.

Zapoznamy Cię z konkretnymi technikami i aplikacjami stosowanymi w wielu różnych sektorach, w tym w patologii, biomedycynie, toksykologii i kryminalistyce, a także w ustawieniach środowiskowych, takich jak monitorowanie i kontrola zanieczyszczeń.

Zapewni to silny zestaw umiejętności związanych z pracą, w tym umiejętność pewnego wyboru i zastosowania różnych technik do określonych wymagań naukowych. Zyskasz również dobre zrozumienie sektora Bioscience i jego działania.

W szczególności będziesz w stanie:

Projektuj, planuj, bezpiecznie przeprowadzaj, rejestruj i raportuj dochodzenia z wykorzystaniem danych pierwotnych lub wtórnych.
Uzyskuj, rejestruj, zestawiaj, oceniaj i analizuj dane przy użyciu odpowiednich technik w terenie i / lub laboratorium, pracując indywidualnie lub w zespole.
Zapoznaj się z wyborem próbki, a także ze sposobem rejestrowania i analizy danych.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/bioscience-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020