Optometria PG Cert

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom dzięki naszemu kursowi soczewek kontaktowych. Zaprojektowany dla optyków dozujących zarejestrowanych przez Generalną Radę Optyczną (GOC) w Wielkiej Brytanii, którzy chcą specjalizować się w soczewkach kontaktowych, nasz kurs będzie opierał się na szkoleniu, które już masz, dając ci wiedzę i umiejętności do opieki nad pacjentami z soczewkami kontaktowymi. Z zastrzeżeniem pełnego zatwierdzenia przez rząd ChRL *, ukończenie naszego certyfikatu PG i ocena kompetencji klinicznych doprowadzą do rejestracji w GOC jako optyk do soczewek kontaktowych.

Nasz nowy kurs nauczania mieszanego, przeznaczony dla zarejestrowanych optyków dozujących w ChRL, którzy już są w praktyce, umożliwia naukę podczas pracy. Przez cały rok będziesz obejmował teoretyczne aspekty kursu poprzez naukę online, gdzie będziesz wspierany przez opiekunów kursu i interakcje z innymi uczniami za pośrednictwem forów dyskusyjnych.

Podczas kursu będziesz uczestniczyć w zajęciach na naszym kampusie Cambridge podczas dwóch wizyt mieszkalnych w trymestrze ciąży. Będziesz mieć ugruntowane umiejętności kliniczne w naszych specjalnie zaprojektowanych klinicznych placówkach dydaktycznych, które następnie będziesz rozwijać w swoim miejscu pracy i – przy wsparciu zarejestrowanego opiekuna praktyki – będzie aktywnie angażować się w praktykę soczewek kontaktowych co najmniej jeden dzień w tygodniu podczas ćwiczeń przez cały kurs.

Nauka w miejscu pracy jest kluczową częścią tego kursu, a aktualna treść kursu, w połączeniu z innowacyjnymi metodami dostarczania i oceny, zapewni przygotowanie do pracy w praktyce soczewek kontaktowych.

* Uniwersytet Anglia Ruskin posiada obecnie tymczasowe zezwolenie rządu ChRL na prowadzenie studiów podyplomowych (Contact Lens Optician). Podczas gdy na podstawie tymczasowego zatwierdzenia studenci rekrutowani na kurs nie mają gwarancji wpisu do rejestru WOŚ, i może być wymagane przeprowadzenie dodatkowej oceny przez alternatywnego dostawcę edukacji zatwierdzonego przez WOŚ, w przypadku gdy jakikolwiek aspekt dostarczonego kursu nie spełnia wymagań rządu ChRL standardy.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/contact-lens-optician-pg-cert/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023