Prawo

Chcesz zostać radcą prawnym lub adwokatem lub udoskonalić swoją wiedzę prawniczą na potrzeby kariery w biznesie, finansach i służbie publicznej. Nasz stopień LLB (z wyróżnieniem) jest akredytowany przez SRA i BSB, więc wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Studiuj w Cambridge lub Chelmsford, współpracuj z wykwalifikowanymi prawnikami w naszych klinikach prawnych i zdobywaj praktyczne doświadczenie w pozornych salach sądowych. Po ukończeniu studiów będziesz mieć umiejętności, które poprowadzą Cię daleko, niezależnie od wybranej ścieżki kariery.

Dołącz do kursu z najbardziej zadowolonymi studentami prawa w Wielkiej Brytanii 2015 i 2016 *
Wybierz wiele spośród dziesięciu najbardziej wymaganych umiejętności na rok 2020 **, w tym krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów
Zdobądź doświadczenie zawodowe pomagając społeczeństwu: od pierwszego roku jako wolontariusz w naszej klinice prawniczej w Cambridge lub w jednostce wsparcia osobistego w sądzie hrabstwa Chelmsford.
Współpracuj z profesjonalistą z regionalnej firmy prawniczej przy naszym programie mentorskim
Dołącz do naszego Towarzystwa Prawniczego i weź udział w krajowych konkursach, w tym w dyskusjach na temat prawa jazdy i rozmowach z klientami (sześciokrotnie wygrany przez ARU)
Wybierz, aby ukończyć z dwiema nagrodami: naszym LLB (z wyróżnieniem) i wyższym dyplomem w praktyce paralegalskiej od National Association of Licenal Paralegals
Nasze prawo LLB (z wyróżnieniem) jest akredytowane przez Solicitors Regulation Authority (SRA) i Bar Standards Board (BSB), i jako taki jest pierwszym krokiem do zostania adwokatem lub adwokatem w Wielkiej Brytanii. Ale jeśli zamierzasz wykorzystać swoje zainteresowanie prawem do innej kariery zawodowej, na przykład w biznesie lub tworzeniu polityki, nasz LLB (z wyróżnieniem) pomoże Ci rozwinąć kluczowe umiejętności, które można przenieść, w tym krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów, które mogą poszerzyć twoje możliwości.

Nasze moduły łączą akademicką z praktyczną, z opcjami, w tym prawem praw człowieka, prawem sportowym i prawem własności intelektualnej. Twoje oceny będą się wahać od egzaminów i esejów po dyskusje, dyskusje online i pracę w grupach, co pozwoli Ci sprawdzić swoje postępy przy użyciu metod zorientowanych na karierę zawodową. W ostatnim roku będziesz mieć również możliwość odbycia doświadczenia zawodowego w lokalnej kancelarii prawnej i wykorzystania swoich umiejętności analitycznych i refleksyjnych do zbadania własnych przyszłych możliwości kariery.

Ta kombinacja prawa zawodowego i akademickiego znajduje odzwierciedlenie w naszym zespole pracowników, który składa się z praktykujących radców prawnych oraz pracowników naukowych zajmujących się badaniami. Zawsze znajdziesz kogoś, z kim możesz porozmawiać, niezależnie od tego, czy chodzi o kurs, karierę, czy o sprawy osobiste.

Pracujemy aktywnie, aby poprawić Twoje perspektywy kariery. Nasz osobisty system korepetytorów zapewni Ci ustrukturyzowane wsparcie, a my mamy oddanego mistrza prawa do zatrudnienia, a także wydziałowego personelu do zatrudnienia. Możesz również wziąć udział w naszym programie mentoringu, aby uzyskać porady i wskazówki z pierwszej ręki od prawnika.

Poza kursem znajdziesz więcej pomocy i porad na temat naszych wydarzeń związanych z karierą, a także za pośrednictwem Stowarzyszenia Studentów Prawa Związku Studentów, które organizuje udział w konkursach, takich jak krajowe konkursy Mootingu i wywiadów z klientami, a także mówcy gościnni i wycieczki terenowe.

Dodatkowo, wybierając i wypełniając poszczególne moduły na kursie, możesz ukończyć studia z dwiema nagrodami: LLB (z wyróżnieniem) i Wyższym Dyplomem w Paralegal Practice od National Association of Licensed Paralegals, które mogą pomóc ci w zabezpieczeniu pracy jako asystent.

Od pierwszego roku będziesz miał okazję pracować w naszej Klinice Prawnej w Cambridge, wspierając i doradzając obywatelom w kwestiach prawnych. W Chelmsford będziesz miał okazję zgłosić się na ochotnika do jednostki wsparcia osobistego w sądzie hrabstwa Chelmsford, gdzie będziesz pomagać osobom, które staną przed sądem bez adwokata w procesie sądowym. Planujemy również otwarcie kliniki prawa na naszym kampusie Chelmsford w semestrze 1 2018-19.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/law-llb-hons-5/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023