Siła i wytrzymałość z rehabilitacją

Trenuj jako trener siły i kondycji w naszych profesjonalnie akredytowanych laboratoriach w Cambridge. Nasz pełny poziom siły i kondycji z rehabilitacją daje możliwość specjalizacji z fizjologii lub biomechaniki. Przygotuj się na karierę pracując z profesjonalnymi drużynami sportowymi lub sportowcami.

Praca jako trener siły i kondycji jest trudna i satysfakcjonująca. Odpowiadasz za rozwój fizyczny i fizjologiczny sportowców w poszukiwaniu przyrostów wydajności – choć istnieje również możliwość pracy poza sportem elitarnym.

Siła i kondycja to coś więcej niż praca na siłowni. Pomożesz sportowcom rozwinąć prędkość, zwinność, wytrzymałość i siłę, których potrzebują, aby konkurować na najwyższym poziomie. Ponieważ sportowcy przechodzą od podstawowych ćwiczeń rehabilitacyjnych po regenerację do powrotu do gry, rola trenera siły i kondycji staje się coraz bardziej widoczna.

Nasz kurs nowego stopnia zapewni Ci wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy z profesjonalnymi sportowcami i jest zgodny ze standardami brytyjskiego Stowarzyszenia Sił i Kondycji. Ale istnieją również możliwości poza sportem zawodowym: nasz kurs uwzględnia szersze krajowe obawy dotyczące niskiego poziomu aktywności fizycznej. Pojawia się potrzeba wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia do współpracy z szeroką gamą klientów. Dlatego zachęcamy i wspieramy Cię do zdobycia kwalifikacji w branży fitness.

Dwa z głównych aspektów siły oraz kondycji i rehabilitacji to biomechanika i fizjologia ćwiczeń. Omówimy oba z nich szczegółowo podczas całego kursu, ale od drugiego roku będziesz miał szansę się specjalizować. Jeśli interesują Cię ruchy twoich zawodników lub wspólne obciążenie, które może prowadzić do kontuzji, biomechanika może być dla Ciebie ścieżką. Lub jeśli fascynuje Cię zdolność gracza do działania na końcu gry lub silnego ukończenia wyścigu, możesz skupić się na fizjologii.

Naucz się bezpiecznie i etycznie pracować jako trener siły i kondycji w naszych akredytowanych laboratoriach w Cambridge Centre for Sports and Exercise Science. Oprócz zdobywania praktycznej wiedzy, która jest poszukiwana przez kluby i organizacje sportowe na najwyższym poziomie, rozwijasz także swoje umiejętności badawcze. W trzecim roku nasz projekt badawczy z ostatniego roku daje szansę na dogłębne zbadanie dziedziny praktyki sportowej.

Studiując w ARU, skorzystasz z pomocy bardzo doświadczonych wykładowców, w tym praktykujących specjalistów od siły i kondycji, terapeutów sportowych, trenerów, specjalistów ds. Zdrowia i ćwiczeń oraz wiodących światowych badaczy. Nasz zespół obejmuje obecnie rekordzistę świata Paraolimpijskiego, szkocką kobietę w rugby i mistrza judo. Jesteśmy również gospodarzem zaproszonych gości w ramach naszej serii seminariów Excellence in Sport.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/strength-and-conditioning-with-rehabilitation-bsc-hons/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023