Specjalne potrzeby edukacyjne i niepełnosprawność MA

Aby stworzyć społeczeństwo integracyjne, różni specjaliści muszą współpracować, od edukacji, opieki zdrowotnej i społecznej po rząd. Ten kurs wspiera Twoją specjalizację i przygotowuje Cię do współpracy. Zrozumieć dogłębnie specjalne potrzeby edukacyjne i wymagania dotyczące niepełnosprawności (SEND) dzieci i młodzieży w wieku do 25 lat. Wyjaśnij jasno prawa wysyłania, coraz bardziej skomplikowane przepisy i szczególne warunki. Znajdź odpowiedzi dla osób pozostających pod Twoją opieką, ich rodzin i innych specjalistów.

Obszar specjalnych potrzeb edukacyjnych i niepełnosprawności (SEND) cieszył się ostatnio dużym zainteresowaniem rządu. Kurs koncentruje się na integracji. Będziesz mógł pozytywnie wpłynąć na życie dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawności oraz spełnić aspiracje ich rodzin.

Dołączycie do społeczności uczących się zaangażowanych studentów, specjalistów i opiekunów specjalistycznych z wielu powiązanych dziedzin. Dziedziny edukacji, opieki zdrowotnej i społecznej oraz samorządów lokalnych i krajowych łączą się, tak jak w prawdziwym świecie, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Poznasz perspektywy i ramy różnych interesariuszy zaangażowanych we wspieranie dzieci i młodzieży za pomocą SEND. Oznacza to, że nigdy nie będziesz pracować w izolacji. Dowiesz się o obowiązkach różnych specjalistów, z którymi spotkasz się w swojej karierze, i zastosujesz najlepsze praktyki. Będziesz mógł zobaczyć swoją rolę i innych w najszerszym możliwym kontekście. Jako profesjonaliści z SEND odgrywamy ważną rolę w życiu rodzinnym poprzez kształtowanie społeczeństwa integracyjnego, które chcemy widzieć.

Będziesz także rozwijać się jako specjalista w swoim obszarze zainteresowań, z możliwościami rozwijania umiejętności, których potrzebujesz, wraz ze zrozumieniem. Twoim zadaniem będzie interwencja, dlatego skoncentrujemy się na maksymalizacji Twojego wpływu, w tym na przyjęciu właściwych strategii. Pomożemy również poprawić Twoje umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Zamiast egzaminów ustnych, każda ocena poszerzy wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz w tej dziedzinie, od pisania raportów po krytyczną refleksję i prezentacje. Ta ocena jest dobrze wspierana; dla wielu specjalistów powracających na ten kurs dodatkowa pomoc jest nieoceniona.

Oprócz tutorów specjalistycznych będziesz korzystać z gościnnych wykładowców i współpracy z innymi studentami studiów magisterskich. Kurs oferuje dwie daty rozpoczęcia, więc spójrz na moduły poniżej, aby zobaczyć, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Obecni pracownicy dydaktyczni mają nawet możliwość wykorzystania modułu jako kontynuacji rozwoju zawodowego lub oparcia projektu badawczego na własnej szkole.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/special-educational-needs-and-disability-ma/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023