– Stopnie naukowe w sztuce i projektowaniu

Nasze badania nad sztuką i projektowaniem są dynamiczne i pomysłowe. Mamy zewnętrzną kulturę badawczą, z silnym naciskiem na sztukę i praktykę projektowania jako znaczący wkład w wzbogacanie kultury, dynamikę społeczną i żywotność gospodarczą.


Nottingham Trent University szczyci się aktualnością swoich kursów w świecie rzeczywistym i kładzie szczególny nacisk na pomoc studentom w rozwijaniu akademickiego i praktycznego know-how, który zachęca do inicjatywy, innowacji i doskonałości akademickiej.
Wszystkie nasze kursy zawierają program badań wspierających, mających na celu rozwój wiedzy i umiejętności dotyczących wszystkich aspektów procesu badawczego, w tym finansowania i rozpowszechniania badań. Zapewni to, że masz niezbędną wiedzę specjalistyczną, aby pomyślnie ukończyć program doktorancki i stworzyć solidne podstawy dla przyszłej kariery.


Udział w konferencjach akademickich, seminariach i sieciach zewnętrznych będzie kultywował kontakty, umiejętności i wiedzę niezbędne do udanej praktyki badawczej. Umiejętności te można również przenieść na szereg innych karier. Naukowcy są również zaproszeni do wzięcia udziału w naszych własnych konferencjach badawczych, co daje możliwość zaprezentowania swojej pracy i dyskusji z innymi badaczami w NTU.

Wielu naszych doktorantów zostaje zatrudnionych w szkolnictwie wyższym jako wykładowcy uniwersyteccy i badacze. Inni kontynuują pracę w praktyce twórczej, jako projektanci i artyści.


Więcej informacji o tym kierunku w języku angielskim znajdziesz tutaj:
https://studiawanglii.pl/courses/research-degrees-in-art-design/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020