Powrót na uczelnię, zmiana kierunku lub uczelni w trakcie trwania studiów jeszcze nigdy nie były tak proste


W poniedziałek 14 października tego roku na jednej z naszych uczelni partnerskich Nottingham Trent University odbyło się spotkanie na najwyższym szczeblu po to, aby zapewnić studentom możliwość zarówno swobodnego powrotu na studia, jak i przenoszenia się pomiędzy uczelniami.Dzięki współpracy partnerskiej następujących 6 instytucji: Nottingham Trent University, Coventry University, Birmingham City University, University of Derby, University of Lincoln oraz University of Wolverhampton transfer pomiędzy nimi jest teraz niezwykle łatwy.


Studenci otrzymują tzw. „record of achievement”, który jest ważny przez dokładnie 5 lat od momentu opuszczenia przez nich uczelni. Na tej podstawie wykwalifikowany pracownik pomaga złożyć aplikację i starać się o miejsce na jednej z wymienionych powyżej placówek.


Pomysłodawcą tego projektu jest Nicola Dandridge, która zaproponowała uczelniom współpracę mającą na celu umożliwienie tego, co dotąd było dla studentów praktycznie nieosiągalne.


Rektor Nottingham Trent University, profesor Edward Peck w swojej wypowiedzi podkreśla, że jest to pierwszy taki projekt w Wielkiej Brytanii.Jeśli już teraz masz problem z wyborem kierunku czy uczelni, lub boisz się, że w trakcie trwania kursu zechcesz się przenieść, ta opcja została stworzona właśnie dla Ciebie.


W ramach przypomnienia, nagrody zdobyte w ostatnim czasie przez Nottingham Trent University, jedną z największych uczelni w UK:

  • University of the Year 2019 -według brytyjskiego dziennika The Guardian
  • University of the Year 2017-nagroda przyznana przez Times Higher Education
  • Modern University of the Year 2018 -The Times oraz Sunday Times

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020